1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kargo DLC'leri

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mudi61 tarafından 2 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mudi61

mudi61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kargo DLC'leri tam olarak ne işe yarıyor? Yardımcı olabilecek var mı?

Ve önerdikleriniz hangileri?
    Ayrıca Promods'ta ve MP'da çoğu tıra önden baktığımda aracın içi görünüyor, motor bölümü görünüyor gibi siyahlık filan var içini gösteriyor. Bu DLC lerim olmadığı için mi yoksa başka bir problemden dolayı mı?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Aralık 2020
  2. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kargo DLC'leri özel yükleri taşımanızı sağlar (eğer sizde yoksa diğer oyuncu dorselerini boş görebilirsiniz) , diğer oyuncuların araçlarını eksik ve siyah görmeniz ise Modifiye DLC'lerinin sizde olmamasından kaynaklanıyor. Hangi DLC'leri almalıyım derseniz tavsiyem öncelikle yük ve modifiye paketlerini sonrada harita paketlerini almanız yönünde olur.

NOT : Krone ve swartzmüller dorseleri de ayrı DLC olarak satılır bunları da oyun içerisinde bozuk şekilde görürsünüz.

hoca33 2, Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. mudi61

mudi61

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ustam cevabın için teşekkürler. Promodsta oynamak için harita dlc'leri şart dendiği için tüm haritaları satın aldım. Modifiyeler ve diğer kargo yüklerinden hiç birini almadım. Öğrenciyim. Ufak ufak almak istiyorum modifiye ve kargolardan. Hangilerini alarak başlamalıyım?

4. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    valla aslında şansızsınız çünkü steam indirimleri dün itibari ile bitti. Çok uyguna alabilirdiniz. Bir sonra ki indirimi Aralık 22 itibari ile başlayacak o zaman çok ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Naçizane tavsiyem önce modifiyeleri almanız çünkü karşınızda ki oyuncuların araçlarını olduğu gibi görmek önemli , seyir zevki olarak , sonrasında ise yük dlc'lerini alabilirsiniz.

hoca33 2, 38 KAYSERİLİ 38 ve mudi61 bunu beğendi.
  5. mudi61

mudi61

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağol ustam teşekkürler

6. Yusuf Kerem

Yusuf Kerem

36
    84
    32
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    yük olarak heavy cargo pack al başka olanıda var ama mpde kullanamazsın onu modifiye olaraksa scania,daf ve volvo dlc lerivar ençok kullandığın tır hangisiyse onu al hepsi güzel bide lastik dlc si var wheal tuning pack diye tırlardan da 1 tane almakla beraber 3 tanesinide alırsan sorunun ortadan kalkar (sende dlc si olmayan tır paketleri hala siyah gözükür)

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Heavy Cargo ile ağır yükleri, Special Transport ile daha da ağır yükleri taşırsın. Krone ve Schwarzmüller ile farklı tasarımda dorseler eklenir. Olmayan DLCler, MP üzerinde karmaşık görünür ve "buy dlc" (bu dlcyi satın al) falan yazar.

En son hatırladığım, Special Transport yükleri için konvoy (oyun içi yapay zeka ile) gerektirdiğinden, MP'de alınamıyordu.

MP için alacaksan, şu sırada almanı öneririm:

1. Krone (dorse lastikleri, daha az yakıt tüketimi falan gösteriyor)
    2. Schwarzmüller (şekilli dorseleri var)
    3. Heavy Cargo (yükler ağır ama steam başarımları geliyor)
    4. Special Transport (yükleri çok ağır olabiliyor ama yapay zeka ile konvoy lazım)

8. mudi61

mudi61

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
  9. Damacan

Damacan

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence dorse dlcsi almana gerek yok. Çok bir şey getirmiyor. Ben special transport dlcsini yanıp sönen lambalar için almıştım. Bence michelin, araç dlcsi veya wheal tuning pack alabilirsin.

Son düzenleme: 3 Aralık 2020
  10. mudi61

mudi61

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Wheal Tuning Pack'i aldım.

Cabin Accessories, Wheal Tuning Pack ve High Power Cargo Pack paketi vardı 3'lü bunları şuan satın aldım.

Şuan Scania modifiyeleri için Mighty Griffin paketini mi almam gerekiyor mesela. Direk scania yazan bir dlc göremedim de..

ayrıca bu high powet cargoyu nasıl kullanacam. önce dorsemi satın almam gerekiyor yoksa tek seferlik işlerde mi görünüyor bu yük ve dorseler

Damacan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.