1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kafe yada Restaurantların İnternet Şifresi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tahsin Dede tarafından 26 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Merhaba Arkadaşlar Bağzı Cafe-Restaurantlarda TC Kimlik Numaranla Üye Olup Kendi Şifrenizi oluşturuyorsunuz Bu güvenli midir yani Neden Şehirler Arası Otobüsler gibi Islak Mendilin Arkasında yazmıyor
    Onların Çünkü Müşteri Hizmetlerin Numarası Yazıyor veya Evimizdeki İşyerimizdeki Normak İnternet Şifresi değil Bu Güvenli midir değil midir bana bi yardımcı olsanız eğer güvenliyse yarın yapıcam değilse yapmıyacam...

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.184
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aman sakın yapma seni bulurlar, kaçırırlar bilgilerini heçkleyip beynini kontrol ederler. Sakın yapma öyle bir şey, senin tc kimlik numaranı kimse hiçbir yerden bulamaz ve bulmamalı, çünkü bu bir devlet sırrı.

4. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Keyfi olarak T.C numarası alınmıyor. Yasa dışı bir işlem gerçekleştirirse kontrol etmek amaçlı T.C numarası alınıyor. Kısacası kendilerini sağlama alıyorlar.

Razor3214 ve Vueenx bunu beğendi.
  5. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    KVKK nın getirdiği şartlar nedeniyle artık mendil arkasında şifre verilemeyecek ve paylaşılan internet olan her yerde TC niz üzerinden kayıt olmanız gerekecektir.