1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Kablo uzunluğu ile batarya ilişkisi J7 2016

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve UzmanCavus tarafından 23 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. UzmanCavus

UzmanCavus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

371
    323
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selamlar, batarya konusuna çok takıntılı biriyimdir ve telefonu zorlamadan kullanıyorum ortalama 1 gün götürüyor beni fakat şarj süresi 2.5 saat internette kısa kablo ile şarkın bataryayı bozup bozmayacağına dair birşey bulamadım fakat daha hızlı şarj ediyormuş :vaayy: Adaptörüm 5 volt 1.55 amper gidip bir yerden 5 volt 1.55 amperlik kısa bir kablo alırsam bataryanın ömrünü kisaltirmi ? Şimdiden teşekkürler.

2. Herhangi bir sorun olmaz, kablonun kısa olması direncin azalması ile doğru orantılı olduğu için telefonun daha hızlı şarj olur.

UzmanCavus ve Yasin 53 bunu beğendi.
  3. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    hocam j serisi geç şarj olur ve 2 gün rahat çıkarır kendimden biliyorum.
    orjinal şarjını ve kablosunu kullan diğerleriyle hiç uğraşma bence. :)

UzmanCavus bunu beğendi.
  4. UzmanCavus

UzmanCavus
    Plaka

371
    323
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Gakgos23 Sen hangi modelini kullanıyorsun ? J7 2016 kullanıyorum ben ama sürekli sosyal medyadayım ve güç tasarrufu açık sen nasıl 2 gün çıkartıyorsun var mi taktiği:eyv:

5. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    bir çok j serisi kullandım önceden. geneli 3-4 saatte şarj oluyor ve 2 günden aşağı gitmiyor. taktik konusuna gelince herhangi bir taktiğim yok, romlu romsuz farketmiyor.