1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü İtiraz etmelimiyim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Recep1752 tarafından 3 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Recep1752

Recep1752
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

19
    160
    24
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    şimdi beyler d-c yolunda ilerliyorum önümdeki adama lag girdi ona çarpıp durdum o ilerledi benim arkamdaki adamda ben aniden durduğmu sanıp bana TAM SÖVMELİK diye chata yazdı ve reportladı bende buna önümdeki adamın laga girdiğini söyledim ve ardından YAVŞAK yazdım adminde bana 1 AY ban atmış itiraz etmelimiyim en tuhafıda şu bana tam sövmelik yazan arkadaşa küfretmeme rağmen beni başka birisi reportluyo

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O kelime hakaret, adam raporlamasa bile başkasının raporlaması ile ceza yersin. Ki yemişsin zaten.

Bir de şu olayı "şöyle dedim 1 ay yedim" diye yazmayın artık. Bu 4. ban, 1 ay normal yani.

3. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence kabul edilmez yazacağınız itiraz

4. emreavci4747

emreavci4747
    Plaka

23
    176
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Etmemelisin küfür küfürdür nedenine bakmazlar küfür edip etmediğine bakarlar maalesef. Oyunda gerçekten çok Sinir bozan insanlar olabiliyor ama sinirlerimize hakim olup küfür kullanmak yerine hiç muhattap olmamak daha iyi aksi taktirde olan yine bize oluyor.

5. Recep1752

Recep1752

19
    160
    24
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar doğru söylüyorsunz ama ben o küfrü etmesemde yine ban yiyecektim boş yere

6. emreavci4747

emreavci4747
    Plaka

23
    176
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önündeki adama lag girip sen durmak zorunda kaldığın için mi ban yedin? yoksa küfürden dolayı mı? eğer sebep durmansa küfür olmasaydı itiraz edebilirdin.

7. Recep1752

Recep1752

19
    160
    24
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    şöyle 2 kişi birden reportlamış biri benim aniden durduğmu sandığı için diyeri küfür ettiğim için ama küfürden ban yemişim

8. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Hiç itiraz vs uğraşma kardeşim, küfürü hak etmiş. Az bile söylemişsin ;) Bit yavrusuna yavşak denir, basit bir küfür. Gavurların idiotu kadar masum bu gibi durumlar için.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.