1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İşte Buna Gülünür

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 15 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Truckers MP yeni çıkan 1.41 güncellemesini desteklemediklerini ve oynamak isteyen olursa eski sürüme dönmelerini Facebook üzerinden iletmiş. Bir kişi de mükemmel sayılabilecek yorum yapmış.

Aşağıdaki yorumda aynen şunu diyor. Artık umurumda değilsiniz, SCS nin sunucularında kendi sunucumu açıp oynarım. Diyor.

Bende adama yorum yazdım. Yazdığına çok güldüm. Adamın dibisin diye. İnşa'Allah adam yanlış anlamaz.

Buradan şöyle bir sonuç çıkıyor. TMP'yi sevenler ve benim gibi TMP'den troller yüzünden nefret edenler.

MPorsuK, Ghost ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Büyük ihtimalle cümleye o şekilde başladığın için yanlış anlaşılma olmuştur :D

Cemsnbc bunu beğendi.
  3. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    tmp scs resmi multi player i bile hic anmadilar sorsak ets 2 yi ats yi tmp yapimcilari yapmis alayi egoist bencil :D sevmedigim insan modeli sen once scs ye tebrik mesaji gonder scs sayesinde multi player platformu actin ordan para kazaniyon >>

4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yabancıya adamın dibi demek yanlış olmuş umarım adam değilsin anlamamıştır:D