1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ip tv

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hslr tarafından 13 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. hslr

hslr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

75
    5
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    digitürkün paketleri çok pahalı iş güç yok alamıyorum bu ip tv nasıl oluyor bütün lig kupa maçlarını izleyebilir miyim kurulum fln gerektiriyormu daha uğraşmış bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

2. Wallirikz

Wallirikz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Şöyle bi baktım ben Fil TV kullanıyorum keşke sen bu konuyu Fil TV almadan önce açsaydın :)

3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Hocam fil tv derken filbox mu ?
    Hocam bildiğim kadarıyla Başka ülkelerin yayınından izleyebilirsin o nasıl yapılır bilmiyorum ama sanırım sadece digiturk ten izleniliyor.

4. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Şimdi Türkiye'de televizyon işi karısık olunca bu konuda da bilgi karmaşıklığı var.

Normalde halk arasımda IPTV tüm kanalların olduğu televizyon sistemi olarak biliniyor bu hizmetlere para ödenmesine rağmen yasadışı hizmetlerdir.

Öte yandan yasal IPTV hizmetleri var ki zaten IPTV ayrı bir sektör de değil normal dijital televizyon platformu ancak bağlantı internet üzerinden. Ülkemizde IPTV hizmeti veren iki firma var. Birisi Türk Telekom diğeri de Turkcell. Türk Telekom'daki Tivibu, Turkcell'deki ise TurkcellTV+. Tabi burada şunu da beliteyim bu iki hizmetin de webtv hizmeti de var IPTV ile karıştırmamak lazım. Bu IPTV hizmetleri şu şekilde oluyor. Abone olunca size bir IPTV cihazı veriyorlar AirTies 7204 gibi. Bu cihaz ile modeminiz/router'ınız arasında Ethernet bağlantısı kuruyorsunuz, IPTF cihazı PPPoE internet erişiminizin aksine IPoE bağanltı kuruyor farklı bir IP alıyor. Tabi bence dijital platformaların hepsi IPTV'ye geçmeli. IPTV'nin artılarına gelirsek. Başta görüntü kalitesi uyduya göre çok daha iyi oluyor çünkü yayınlar hiç uyduya çıkmadan tamamen karasal bağalmtı ile ulaştığından kayıp oluşmuyor. Diğer ki çok önemli bir artısı da internet erişimi sayesinde yayınları kaydedebilme, eski yauınları izleyebilme, birden fazla kanalı aynı anda izleyebilmek, ek içerikleri izleyebilmek, interaktif uygulamaları kullanabilmek gibi bağımlısı olabileceğiniz imkanlar sağlıyor.

Gelelim diğer yasadışı IPTV hizmetlerinin artılarına. Her türlü kanalı izleyebilmeniz dışında herhangi bir artısı yoktur. Bir kere yasadışıdır. Diğer yandan bağlantı kişisel ya da derme çatma sunucular ile sağlandığı için kalite hak getire kesintisizlik garanti değil.

hslr bunu beğendi.
  5. Wallirikz

Wallirikz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
  6. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Peki teşekkürler hocam da özel mesaja bakar mısın birşey sordumda hocam ?