1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar İnternet Cafe Simülatörü [GTU 6 Bile Var.]

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 27 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bugün steam de gezerken bir oyunu gördüm. İsmi de başlıkta yazdığı gibi internet cafe simülatörü.
    Oyunanışı çok basit bir oyun, fakat bir sürü bug var oyun içerisinde. Mesela oyunda kayıt etme özelliği yok. Bu da sinir bozucu. Ayrıca oyunu kapatıp tekrar başladığınız oyun kendi kendine kaydetmemişse herşey boşa gidiyor ve ayrıca aldığınız eşyalar bug da kalıp kayboluyor.
    Oyun güzel olmaya güzel fakat bugları giderilmedikçe ve manuel kayıt olayı gelmedikçe oyun oynamaya değmiyor. Tek güzel tarafı da Türkçe dil desteği var.

Merak edenler aşağıdaki linkten satın alabilir.

Bu adam ne satıyor çözemedim ben.

Kafe düzeni.​

GTU 6 bile var.

Play Station olmazsa olmazdı.

Almak isteyenler için;

2. aksiyonherif

aksiyonherif
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    16
    0
    10
    Çok kaliteli oyun bu

3. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi o ilk resimdeki adam yanlış hatırlamıyorsam "Mining" aleti satıyor. İnternet kafede ki küçük odaya kuruyorsun senin için bitcoin üretiyor.