1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Instagram İçin Takipçi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lance tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Yeni bir sayfa açmayı düşünüyorum, ama nasıl takipçi sayısı artırılır bilmiyorum. Önerileriniz var mı? Mesela bir internet sitesinden parayla mı alayım?

2. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Parayla alman hiç bir şeyi değiştirmeyecektir 3-4 gün içinde aldığın tüm takipçiler geri düşecektir. Sana tavsiyem fake hesap açarak belirli bir takipçi kitlesi oluşturduktan sonra hesabı çevirmen :)

Lance bunu beğendi.
  3. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Güzel taktik :)

4. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşimiz bu :D dün açtığım fake hesap şuan da 354 takipçiye ulaştı, henüz hesabı açalı 24 saat bile olmamışken :) Bunu da her yerde paylaşmam :D

Lance bunu beğendi.
  5. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Özel mesaj'dan konuşsak iyi olacak :D

6. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konuştuğum bir kız var 200 takipçiyken bir anda 1300 lere felan çıkmıştı sorduğumda GT yaptım demişti açılımı geri takipmiş ama bunu ilk aşamada yaparsan kanarmılar bilmem sen birini takip ediyormuşsun oda seni böyle tekrarlıyorsun sürekli veya ünlü popüler insta sayfalarını takip edip boş cinsel mesajlarla da baya takipçi kasanlar var onuda deneyebilirsin :D belli bir sayıdan sonra @Opssory `in dediğin gibi hesabı normale çevirirsin

UlasCaNN ve Lance bunu beğendi.
  7. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    Eğer harcayacak paran varsa alakalı bir sayfaya reklam verebilirsin

Lance bunu beğendi.
  8. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Burada böyle konularda çaktırmadan reklam yapacaksın mesela arkadaşlar benim de @xxx diye bi instagram sayfam var köpek fotoğrafları paylaşıyorum filan diye

Lance bunu beğendi.
  9. Kiesza

Kiesza
    Plaka

23
    327
    490
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Zamanında 6kya kadar kastığım bir hesap vardı yöntemim ise gt yaparak kimseyle maddi bir reklam anlaşması yapmadan getirdim. 6k beni tatmin ettiği için takip ettiklerimi çıkarttım ve 6k takipçim 3-5 takip edileni olan bir hesabım vardı devam etseydim eminim şuan en az 15k olurdu daha fazlasını tahmin etmek zor. Bunun için önerim ise orjinal bir isim yani eğlence sayfasıysa açacağın sayfan diğer sayfaların kullandığı kullanıcı adlarından uzak tamamen orjinal bir isim ve profesyonel olarak düzenli paylaşım önemli.

Lance bunu beğendi.
  10. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar,

Webmaster forumlarından [WmAracı, R10] takipçi hizmeti satan kişiler var. Onlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Lance bunu beğendi.