1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ifmp hediye kartı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 38 KAYSERİLİ 38 tarafından 2 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dur bakalım attığım maile cevap gelsin. İkinci maile bunu yapistiracagim. @Seyfo Dayi sağolsun bahsetti bu konudan.
    Yani kaçacak delik kalmayacak tikayacagim her tarafı.:D
    Vermezlerse de umrumda değil kendileri rezil olacak benim kaybettiğim bişey yok.

@Hapton aslında bunu konu olarak oraya açsam harika olur demi :P engılış bilseydim açardım inan

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Forum sitesinden ban yemek istiyor isen paylaşabilirsin. :D

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Köprüyü geçeyim de ondan sonra olabiler :P

4. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İngilizce bilip bilmemen önemli değil, ben senin için çeviririm :) Yeter ki metnini Türkçe yaz, elimden geldiği kadar çeviririm.

5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eyvallah bi daha ki çeviri senden. Şimdiden yerini yapayım. :)

6. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Reddit, meddit ne varsa yaz ayak yaparlarsa. Youtube'a video falan... :D

7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yav insan bu kadar yüzsüz olamaz inan defalarca mesaj atmama rağmen biraz utanır. Az önce yine yazdım bakalım.
    Nerdeyse paran yokmu kiki diyeceğim :)
    Söyle bekleyelim demek geliyor artık

Razor3214 bunu beğendi.
  8. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    @38 KAYSERİLİ 3838 Parayi sana vermemek için yol yapiyo bişiy bişiyler.. :karizma: Bunca olan bitenin başka hiç bir açiklamasi yok.. Sen Ödülü kazanmiş kişisin, onlarin parayi yollamasi için Çözüm üretmesi gereken kişi SEN DEĞİLSİN, Şuan resmen bilmem bişiylik yaparak kibar kibar senin o paradan vazgeçmeni istiyolar veya vazgeçirmeye çalişiyolar zorluk çikararak..

Geçen gün söyledim YİNE söyleyeyim o zaman.. O parayi sana yollamak isteyen bu zamana kadar aradan geçmiş 50 60 gün, bu sürede 6543543254 kere yollardi o parayi yollamak istemiyolar, Bitti... Yok steam öyleymişteeeeee yok bilmem neyi kabul etmiyomuştaa bölge sorunu varmişta falanda filanda.. Bugun Allahin unuttuğu kenyaya afrikaya bile göndermek istersen, işine şerefine sahip biriysen o parayi yollarsin bi şekilde, Sen yeter ki yollamayi iste.. Steamden olmuyosa Kredi karti bilgisine yatirsin, Kredi karti yoksa zarfa 50 Euroyu koysun posta ile yollasin..

İşin rengi başka, İyice rezil olmamak için açik açik yollamak istemiyoruz da diyemiyolar işte böyle seni uğraştiriyolar.. Ödülü zaten kazanmiş olan ödülünü almak için yollar çareler aramaz azicik mantik.....

9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Altına imzamı atıyorum kardeş. Zaten belli aynen dediklerin. Ben bilerek burda herşeyi paylaştım ki açık ve net olsun kimin ne olduğunu görsünler.Yakinda kendi sitelerinde de görmeye başlayacaklar. Banlanacam ama başka hesaplarla yine paylaşımlar yapacağım bunlar bu dilden anlıyor.

10. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen aynen ben de Reddit kullanıyorum, en iyi kamuoyunu Reddit'te toplarsınız :D Çünkü internetin neresinde bir fiyasko olur, öyle bir kamuoyu toplanır ki adamlar değiştirirler. (Yeni Sonic filmi de Reddit tarafından resmen yuhalandı, sonuç olarak yönetmenin animasyonun değiştirilmesinde karar kıldı.)

Razor3214 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.