1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Idaho Spuds Etkinliği

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 16 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

 1. Ghost

  Ghost
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  668
  2.003
  435
  Ünlü patates endüstrisini öne çıkararak Idaho DLC çıkışının 1. yıl dönümünü kutluyoruz. Bu nedenle, en son World of Trucks etkinliğimiz olan Idaho Spuds'u taşımak için #BestCommunityEver'imizi bize katılmaya davet ediyoruz! Toplum hedefi patates veya The Big, Idaho Potato'yu 200.000 adet teslimatını gerçekleştirmektir; eyalet çapında Idaho patateslerinin reklamını yapmak ve övmek için kullanılan bu ünlü kamyon ve treyleri aslına uygun olarak yeniden üretmek için elimizden geleni yaptık.

  [​IMG]

  Buradaki amaç sadece #HaulingSpuds ile eğlenmek ve belki de yolda birkaç ödül almaktır . Bulduklarınızı beğeneceğinize eminiz. Ve evet, Patates kargolarını harici pazarda kendi römorkunuzu kullanarak bile taşıyabilirsiniz, ancak Büyük Idaho Patates, yalnızca Harici sözleşmelerdedir.

  [​IMG] [​IMG]

  Sadece dorseye sahip değiliz, aynı zamanda oyunda bulunan The Big Idaho Patates kargoya eşlik edecek orijinal Kenworth T680 boya işini de ekledik ve teslimatlarınızı yaparken resimlerinizi görmek için sabırsızlanıyoruz. Bizim ve The Big Idaho Potato sosyal medya profillerimizi ( Instagram , Facebook, Twitter ) etiketlemeyi ve onların gururlarını etrafta taşımayı ne kadar sevdiğinizi onlara bildirmeyi unutmayın!

  Ayrıca , Idaho'nun herhangi bir şehrinden 6 Patates teslimatı artı 1 Büyük Idaho Patates teslimatı gerektiren kişisel hedefinizi tamamlamanız için 2 özel ödül veriyoruz .

  Bu etkinlik, sadece Idaho'da ve sadece ABD'de değil, tüm dünyada pek çok insan için çok şey ifade eden Patates endüstrisinin bir parçası olmak için bir şans. Demek istediğim, kim güzelce kavrulmuş bir lapadan hoşlanmaz ki?! İyi eğlenceler, Spud'ları Çekin ve yolda görüşürüz!

  Bazı kamyoncuların Patates kargolarını bulmakta zorlandıklarının farkındayız, bu yüzden yardım etmek için şehirleri ekledik. Idaho'da Grangeville, Boise, Nampa, Twin Falls ve Pocatello şehirlerinde bu kargolar için iş bulabilirsiniz!

  [​IMG]
  Kurallar:

  American Truck Simulator'da World of Trucks bağlantılı bir profile sahip Harici Sözleşmeler veya Dış Pazar kullanarak, topluluğun hedefi, Idaho'daki herhangi bir şehirden Patates kargosu veya etkinliğe özel The Big Idaho Patates kargosu için 200.000 teslimat gerçekleştirmektir.

  Bir oyuncu, Idaho'daki herhangi bir şehirden 6 adet Patates kargo teslimatı ve 1 adet etkinliğe özel The Big Idaho Patates kargo teslimatı tamamladığında, kişisel hedefini tamamlayacaktır.
  Not:​
  • Big Idaho Patates kargosu sadece Harici Sözleşmelerden alınabilir.​
  • Patates kargosu Harici Sözleşmelerden veya Harici Pazardan temin edilebilir.​
  Etkinlik için tüm işler 100 mil (161 km) veya daha fazla olmalıdır.​

  World of Trucks profilinizdeki Seyir Defterinizi kullanarak son teslimatlarınızın bu koşulları karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz .​

  Ödüller:
  • Kişisel hedefi : Herhangi bir Idaho şehrinden 6 adet Patates kargo teslimatı ve 1 adet Büyük Idaho Patates kargo teslimatının bireysel oyuncu katkıları, bu oyuncuya kişisel bir World of Trucks Başarımı ve kabini için 2 Steam envanter öğesi kazandıracak. Taze gevrek patates cipsi ile nefis bir Ahşap Kase ve çekici, Idaho'ya özgü, Dev Semender Çıkartması.​
  [​IMG]
  [​IMG]
  • Topluluk hedefi : Topluluğun Idaho'daki herhangi bir şehirden 200.000 Patates kargosu veya The Big Idaho Patates kargosu teslimatı gerçekleştirme hedefi karşılandığında ve oyuncu kişisel hedefine de ulaştıysa, kabinleri için 2 Steam envanter öğesi alacaklardır. Özel olarak tasarlanmış bir Idaho Nights Oda Parfümü ve şirin bir Idaho Patates Çıkartması.
  [​IMG]
  [​IMG]


  Not : Topluluk ödüllerine hak kazanmak için American Truck Simulator'da en azından kişisel hedefinizi tamamlamanız gerekir. Her ödül, American Truck Simulator için bir Steam envanter öğesi olacaktır. Tamamlandığında, World of Trucks profilinizdeki Etkinlikler sayfasından ödülünüzü talep edin .

  Etkinlik 16 Ağustos Pazartesi günü saat 02:59 TSİ'de sona erecektir.
   
  Son düzenleme: 20 Temmuz 2021
  UlasCaNN, DaNgEr900, alikvp ve 8 kişi daha bunu beğendi.
 2. 38 KAYSERİLİ 38

  38 KAYSERİLİ 38
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  40
  1.807
  8.194
  435
  Scania
  TruckersMP Profili
  Harika etkinlik gelmiş :)
  Seviyoruz seni scs :D:kahve:
   
  UlasCaNN, DaNgEr900, hoca33 2 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
 3. Razor3214

  Razor3214
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  31
  2.071
  2.335
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  hoca33 2, Ghost ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
 4. Paarthurnax

  Paarthurnax
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  25
  953
  2.132
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Scs'nin kapitalist sistemine hoş geldiniz...

  Dlc çıkart > Belli zamanlarda indirim yap > Peşinen dlc çıkalı 1 yıl oldu diyerek kutlama bahanesiyle etkinlik yap > Millet de o etkinliği yapmak için "amaaan zaten indirimde" diyerek dlc satın alsın > Scs de "aha yine boş ödüllerle kekledik milleti" diyerek parayı cebine koysun.
   
 5. Razor3214

  Razor3214
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  31
  2.071
  2.335
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Ve o malzemeleri steam pazardan alsam, ucuza geliyor. Tek kayıp, etkinliğe özel bir şey olursa onu alamamak (wot etkinlik rozeti falan).

  Ben hâlâ daha Iberia dlcsini almadım. Gittim 2-3 liraya araç kaplamasını aldım, indirimi bekliyorum.
   
  Paarthurnax bunu beğendi.
 6. Paarthurnax

  Paarthurnax
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  25
  953
  2.132
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Gereksiz ya, kabine cips koymak için dlc mi alcam? :D 40 yılın başı atsye giriyorum. Desen ki ödüller pazarda satılırken iyi para ediyo, masrafı çıkarır ama o da yok.

  İberia henüz bende de yok. Alırız bi ara bakalım, acele etmeyelim :D
   
 7. kalenderonur

  kalenderonur
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  392
  336
  435
  Scania
  TruckersMP Profili
  Yüklerde patates çıkmamaya başladı :D
   
  Ghost bunu beğendi.
 8. kalenderonur

  kalenderonur
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  392
  336
  435
  Scania
  TruckersMP Profili
 9. mito1172

  mito1172
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  36
  1.415
  789
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  bahane bulmaya gerek yok maksat vakit geçsin isteyen yapar istemeyen yapmaz;) daha dün etkinlik yok diye kızıyordu bazılarımız şimdi etkinlik oldu yine kızılıyor SCS ne yapsa suç en iyisi kızanlar oynamasın scs oyunlarını:D
   
  doksanbpm ve Ghost bunu beğendi.
 10. Razor3214

  Razor3214
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  31
  2.071
  2.335
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Nadir bazı şeyler para ediyor. Mesela ATS'de Şu koç resimli kaplama 3 küsür liraya gidiyor, şu at resimli olan 23 lira civarlarındaydı en son.

  Bizim derdimiz fiyatlarla.:niekhd1:
   
  Son düzenleme: 17 Temmuz 2021