1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Iberia Etkinliği

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 7 Nisan 2021 başlatılmıştır.

1. Agent On Truck

Agent On Truck
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne yazık ki yok. Şahsen ben gerçek hayatta trafik vs. olduğunda ya da uzun yolda tek başımaysam güvenliği bırakmayacak şekilde telefonla oynuyorum sosyal ağlarda zaman geçirdiğinde bir bakmışsın hedefe ulaştınız sesini duyarsın :)

mito1172 bunu beğendi.
  2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.325
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @mito1172 mito hepsini sayıyor 200 km üstü olması lazım işin, wot sözleşmesi olmalı ve aynı şehri sadece 1 kez sayıyor.

@Agent On Truck üstad gerçek hayatta "uzun yolda" güvenliği elden bırakmayacak şekilde nasıl telefonla oynayabiliyorsun merak ettim

Ghost ve mito1172 bunu beğendi.
  3. Agent On Truck

Agent On Truck
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şöyle ki, otobanda yada düz bir yolda olduğunu varsayalım ( konya ovası, afyon ankara arası gibi ), gece yol boş ve hızını makul seviyeye indirdiğinde, telefonu yolu da görecek şekilde sabitlediğinde, video vb. aktivitelerde bulunabiliyorum. Yolda çok kez tır-kamyon şoförleri hız göstergesinin üstüne koydukları telefon-tabletten film vb. izlediğine çok denk geldim.

4. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kolay olsun derseniz atölye den "no damage" modunu indirip aktif edebilir ve trafiği kapatarak sürebilirsiniz.
    En azından küçük kazalarda hasar almaz ve trafik olmadığından daha rahat sürmenizi sağlayabilir.
    Bunun dışında en az 200km mesafeye ve farklı şehirlere yükleri taşımanız gerekiyor.

Ghost bunu beğendi.
  5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1 tane saymadı nedense 700 km falandı neyse 17 yaptık kaldı 3;)

@Agent On Truck aman dostum gerçek hayatta araba kullanırken telefon sakat dikkat et

HandCuff bunu beğendi.
  6. Agent On Truck

Agent On Truck
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uyarın için çok teşekkürler. Sonraki yolculuklarımda daha dikkatli olmaya özen göstereceğim eyvallah.

HandCuff bunu beğendi.
  7. doksanbpm

doksanbpm
    Plaka

57
    116
    130
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  8. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
  9. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.325
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tamamdır dostum, tercihine bir yorum yapmayacağım elbette sadece bir iki şey söylemek istiyorum genel olarak. Trafikte isteyen istediğini yapmakta elbette özgür güvenliği sağladığı sürece, senin de dediğin gibi. Lakin tır şoförlerinden yola çıkarak şunu söylemeliyim ki bir eylemi birçok kişinin yapması, hatta bazı durumlarda çoğunluğun yapması o eylemi her zaman doğru kılmaz, çoğunluklar da yanılabilir. Bu sadece trafik için geçerli de değil zaten, kaldı ki trafikteki birçok kaza ve olumsuzluk 20 saniye süren aralıksız bir hatanın sonucu gerçekleşmiyor. Çoğu kaza saniyelik, hatta saliselik hatalardan gerçekleşiyor. İşin kötüsü bazı durumlarda olayların sonuçlarına sadece hatalı olanlar katlanmıyor. Kal sağlıcakla, iyi forumlar

Son düzenleme: 16 Nisan 2021
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili