1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hatalı Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRSami01 tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SeBeKu

SeBeKu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    54
    41
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hacı kusura bakma ama adam 150 ile giderken sen yanında kaçla geçiyorsun belli değil.. uzatmanın anlamı yok ban haklı bence...

2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer videon yoksa adminlerin bişey yapabileceğini sanmıyorum.

3. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Ban hatalı kardeşim. Ben hatasız değilim demedim zaten. Ben yaptığımı yazdım. Bu yaptığıma süreli ban atıyolar. Perma ban sence benim yaptığım için uygunmu ? Ban geçmişim 0. 6.da yesem neyse

HellorD TV bunu beğendi.
  4. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birde adama hemen hile demeyin belki video çekende lag varmıştır çünkü videonun sonunda kalkış yaparken kalkışı çok normal gözüküyo hile olsaydı uçardı.

5. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Her dakka her saniye video çekmiyorumki ya :( Birde o bana kaza yaptırırken kayıtta olsaydım birşey yapmadan direk video yüklerdim. O bana yaparken kaydım yok diye bende bilerek ona yaptırdım.

6. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Adam anlık laglar ile duruyordu sürekli. O arada önüne geçtim sonra o arkamdan bakınca kaza yaptı. Bende karşı şeride uçtum zaten. Hile olsam içinden geçerdim niye sağ sol yapayım ?

7. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda 150 sınırı olduğu için senin o şekilde onu sollaman mümkün değil adam 150 ile gidiyordu ama dediğin gibi laglıysa o yüzden olabilir ama video kaydın yoksa kime dersen de anlamaz

8. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Banı diğer hesaba aktaramazmıyız ? Yada donate falan yapsak ?

9. SeBeKu

SeBeKu
    Plaka

31
    54
    41
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    lag konusunda bir şey diyemem sonuçta adamın videosundan görüyoruz olanları elinde keşke video olaydı birde o açıdan bakabilseydik olaya

10. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zannetmiyorum bu hesabını silip yeni hesap kullanabilirsin sadece ama Eğer bunu yapıcaksan hesabını SİLMEYİ UNUTMA yoksa diğer hesabında ban yer.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.