1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Maniac tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Maniac

Maniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyuna girme amacım kalabalık değil bu oyunda mp de korna ile selamlaşmak bile mutlu ederken sırf yük için mecbur ordaydım. Keşke daha doğru bakılsa şu rapor olaylarına.

Kanka saldım artık cidden hani ne bilim komik artık. Öyle bir noktaya gelmişki rapor sistemi kafayı yersin :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Nisan 2020
  2. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Küfür etmek islamda bile yasak, sen, birisi seni sinirlendirdiği zaman sen küfür edince, günahtan muaf olmadığın gibi yedigin ceza da haklı.

3. Maniac

Maniac

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    İslamda bile yasak diye yaklaşmakta ne bileyim. Tebrik ediyorum seni ne içiyorsan banada ver :D

4. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    bir suleyman53 klasigi daha :D adam surekli kul hakkina giriyor boyle devam etsin cehenneme odun lagzim sonsuza dek boyle admin yada mod olarak kalmicak normal oyuncuya cektikleri zaman ban yedigi zaman bu gunleri hatirlasin

Maniac bunu beğendi.
  5. Maniac

Maniac

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak düzgünce yapsa amenna. Ama yok adam sen banı hak ettin dedi ki bunu diyen admin değil ahmet diye bir sıradan bir oyuncu. 1 Dakika geçmeden ban yedim. Vay be hıza bak :D Ya madem burda arkadaşınızı kırmayacaksınız hakkımıza girmeyin bari.

Son güncelleme beni deviren serbest. Küfreden perma yemiş. Bir diğer bana küfreden 12 Nisana kadar yemiş. Gene adamlar karlı çıktı :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Nisan 2020
    alikvp bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir ihtimal küfür banlarına daha kolay bakıyor olabilirler sonuçta analiz edip değerlendirecek bir durum yok küfürse banı bas geç. Maalesef video programı kullanmadan özellikle DC giriyorsan haksızlığa uğramayı göze alacaksın. Ya o yola girmeyecek yada girip sana çarpılınca küfür etmeden /fix yazıp yola devam edeceksin ve rica ederim şu DC ye girip ban yiyip şuraya konu açmayın artık yol hela yolu anlayın.

7. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu konu her hortladığında yeni konu sanıp giriyorum aynı muhabbet devammış :D

UzmanCavus ve Maniac bunu beğendi.
  8. Maniac

Maniac

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladık zaten multinin leşliğini daha girmem.

9. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Video kaydı açacaksın sen de o adamı raporlayacaksın.
    Adminler sizin peşinizden koşmak zorunda değil

10. Maniac

Maniac

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamlar bizim peşinizden koşsun değil ama bende video peşinde koşmak zorunda değilim. Admin beni banladıktan sonra kendi yüklediği ss i siliyor ne hikmetse Çünkü o bir admin. Her şeyi yapabilir.
    Ve kanıt olarak kullandığı ssi kendi silmiş.
    Buda kanıt:

Bende kendim tekrar yüklerek report ettim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.