1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Ban Yedim Yardım Edermisiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve berkay32114 tarafından 1 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. berkay32114

berkay32114
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İyi günler herkese. 3 gün önce reckless drivingten ban yedim bugün banımın süresi doldu. oyuna giremk isteyince perma ban yediğimi gördüm. sebebi ncz hackmiş. adını bile ilk defaq duydum bu hackin ve cidden kullanmadım. kanıtım maalesef yok çünkü video alınca fpsm çok düşüyor. itiraz etsem banın kalkma durumu var mı? Yetkililerden yardım istiyorum. Haksız yere onca para ve emeğin heba olmasını istemiyorum....

2. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Maalesef ki haksız bir ban yemiş olsan bile hileden dolayı yediğin perma banların açılma olasılığı çok düşük. NCZ Hackin ne olduğunu anlatayım: Singleplayerda hiçbir hasar vermeden cisimlerin içinden geçebiliyorsun. Multiplayerda ise adamların içinden geçerken adamları havaya uçuruyorsun. Eğer kanıt videon var ise ve adamın içinden geçerken adama herhangibi bir zarar vermemiş isen, bu ghost moddan kaynaklı. Belki yeni save açtın veya oyunu yeni açtın o yüzden ghost moda girdin ve bir adamın içinden geçtin. Normalde ghost moddan yediğin bir ban açılır ghost mod olduğu fark edilirse. Eğer seni perma banlattıran admin video kanıtı koymuşsa video kanıtını gönder buraya. Eğer koymamışsa lütfen video kanıtı iste ban appealda. Kanıt olmadan ban atması yasak diye biliyorum.

3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kanıt videosunu paylaşırsanız, yardımcı olmaya çalışırız.

4. berkay32114

berkay32114

22
    3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yazdığım gibi elimde kanıt videosu yok ama ben ghost modda girdiğim zaman yol kenarı ve yola uzak yerlerde giriyorum böyle bir olay başıma gelmedi itiraz ettim dönüş bekliyorum

5. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    808
    185
    TruckersMP Profili
    geçmiş olsun yüksek ihtimalle açılmaz

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kanıt videosu olmadan perma ban atamazlar. Özellikle NCZ Hack sebebiyle banlandıysanız, mutlaka ban kanıtınız eklenmiştir.

xuey-s ve EmreG bunu beğendi.
  7. berkay32114

berkay32114

22
    3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kanıt eklenmemiş itirazda bulundum ama geri dönüş bekliyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.