1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Ban Yedim Buyrun İzleyin

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mustafa Akdemir tarafından 8 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Methusena

Methusena
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

100
    251
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim burası konu açılıp adminlere sallama yeri değil.Sen adminlere veya bi başkasına karşı nezaketli ve saygılı olursan kimse sana burda tavır almaz.Moderatörlerimiz ve adminlerimiz güzelce izah etmişler.Neden kabullenmiyorsun.Burada ki sana alınan tavrın da sorumlusu sensin.Forum veya bi başkası değil.

2. Mustafa Akdemir

Mustafa Akdemir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    22
    2
    50
    TruckersMP Profili
    Buyur Kardeş Beni Reportlayan Adam Banlatan Adam İyi İzle Adam Tam Bi Trol Herkese Aynı Şeyi Yapıyor Tarih 26 Eylül Bu kişi Yarın Sana Böyle Birşey Yaparsa Sen de Ban Yersen Ozaman Görürüm Seni Hadi Bak işine https://youtu.be/ksALOhiWTl4

3. Methusena

Methusena
    Plaka

100
    251
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    :) Güldürüyorsun.Ben senin gibi çırpınmam ki yasal yollarla hakkımı aramaya çalışırım.Zaten daha önce ki yıllarda yani acemilik dönemlerimde yaşadım bunları hiç senin gibi davrandığımı hatırlamıyorum.Haksızsan kabul etmesini bileceksin.Haklıysan da ona buna laf dalaşı yaparak değil daha düzgün yollarla ararsın hakkını.Ban itiraz sistemi babasının hayrına konmadı sonuçta :)

corbanez bunu beğendi.
  4. Mustafa Akdemir

Mustafa Akdemir

31
    22
    2
    50
    TruckersMP Profili
    Feadbeack Dahil olmak üzere Her Yolu Denedim Adam Gavur Anlamıyor Kardeş Neyse Ya Boş Konuşma olmasın

Ensar34 bunu beğendi.
  5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Şu videolarda da başka bir troll oyuncuyu görmekteyiz. Eski defterler açılacaksa işler değişir :)
    https://youtu.be/0PpDx6WoKF8?t=38s
    https://plays.tv/video/5978f5da94bd7fb625/appeal-80423

Bigboy, bashkooV, corbanez ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Mustafa Akdemir

Mustafa Akdemir

31
    22
    2
    50
    TruckersMP Profili
    Eski Defterlerimi Açıyoruz Kardeş Konu Bumu İyi Bak Tünelde Sollama Yapılmayan Yerde Sollama Yapıyor Kesik Çizgide Sollama Yapılır Düz Çizgi + Tünel İçi Tek Şerit Yolda Sollama Yapılmaz Şu Oyunu Oynarken Gerçek Olarak Oynayın Rallymi Yapıonuz NEyse Ben Adamı Banlattım https://i.hizliresim.com/LO1900.jpg Buyrun

7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    140 ile giden kişi "Rallymi Yapıonuz" diyo :D:D:D Sen kimsin ki adamın hatasına ceza kesiyorsun, varsa hata admin banlar yada böyle kendin banlanırsın. :D

Eğinli, Enes55, bashkooV ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. Methusena

Methusena
    Plaka

100
    251
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle bi savunma olmaz! Sollama yapılmaz diye o bi hata yaptı diye cezasını sen mi keseceksin.Adminler ne işe yarıyor mübarek :) Senin bu açıklaman troll yaftasından kurtuluş çabaların başka birşey değil :)

corbanez bunu beğendi.
  9. EmirhanTURK

EmirhanTURK
    Plaka

214
    71
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam da Banlanmış İyi Bari :D Biraz İçin Soğumuştur Abi

10. babaferhat1903

babaferhat1903
    Plaka

25
    282
    35
    105
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bence banlık bir durum yok sollayamamış arkada 0 gidiyo Zaten normalde laf falan derken çarpardı sana senin frende saçma ama motor bozuldu mu da fren yapıo araç otomatik bence ban değil...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.