1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Anlamsız Şekilde Oyunda Online Olamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Daf01 tarafından 11 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Daf01

Daf01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    4
    0
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Reason: Invalid accessory set detected. Sorry. you're not a police officer! (NetTruck) . Bu metin yazıyor bu metin yazdığı dönemde tırla oynuyordum alakam bile yok yazdığı ile ne yapmam lazım ?

2. GoknOz

GoknOz

38
    10
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    MP’da bazı kurallar vardır, bunlara oyun içi düzen ve sistem çökmelerine engel olmak için hepimizin uyması gerekir. Siz zaten araba kullanıyosunuz diye ban cezası almış olamazsınız iki ihtimal var;
    1. Pilot aracını ya suistimal ettiniz ki araç kullanmıyorum diyorsunuz. Diğeri ise şu,
    2. Araçlara aşırı modifikasyon kuralı vardır bunun ihmal edilmeside ban sebebidir. Açıklama şu şekilde;
    Aşırı Derecede Modifikasyon Yapmak - Kick / Ban YENİ
    Arabalarda herhangi bir tır aksesuarı bulunmamalıdır. Aynı şekilde tırlarda da araba aksesuarı bulunmamalıdır. Bu boya paketlerini de içermektedir (Örneğin; Arabalar için tırlarda bulunan uyarı ışıklarını, koruyucu demirleri, tır tampon ve tekerleklerini, tırlar için kullanılan boya paketlerini kullanamazsınız).

3. Daf01

Daf01
    Plaka

28
    4
    0
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban kontrolü yaptığımda ban gözükmüyor fakat oyunda online olamıyorum. Ne yapmam lazım tam olarak ?

4. GoknOz

GoknOz

38
    10
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyuna giriş yapmaya izin vermesine rağmen ghost mod a ve oyun sıralamasına giremiyorsanız o zaman destek birimiyle iletişime geçmelisiniz. Sonuçta orta da giriş yapamamınıza istinaden bir sebep belirtilmiş. Belirtilen sebep benim az önce yazdığım aşırı modifikasyon kuralına çıkmakta. Bu yüzden bunu size sistem otomatik atamaz bir admin vb. tarafından atılmış bir uyarı bu. O yüzden ingilizce olarak destekle iletişime geçin, kesinlikle geri bildirim yapacaklardır.

5. Daf01

Daf01
    Plaka

28
    4
    0
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunu nereden yapmalıyım hocam ?

6. GoknOz

GoknOz

38
    10
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Daf01 Bu verdiğim link üzerinden bir ticket atmanız gerekmektedir. Bunu resimle desteklerseniz yanıt almanız daha düzgün olacaktır, link şu: https://support.truckersmp.com

Daf01 bunu beğendi.
  7. Daf01

Daf01
    Plaka

28
    4
    0
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkür Ederim

8. GoknOz

GoknOz

38
    10
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Daf01 Rica ederim, umarım oyununuz tekrar eski haline en kısa sürede döner bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım. :)

Daf01 bunu beğendi.
  9. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sorun basit, polis araçlarının taktığı bir aksesuar takmışsınız, skodayı satın kökten çözülecektir sorun :) Yada o parçayı kaldırın. Çakar, siren vs.

Bigboy bunu beğendi.
  10. GoknOz

GoknOz

38
    10
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Jinx Arkadaşımız oyun içindeyken kick mesajı almamış. Polis araçlarının taktığı bir parçayı serviste takdığınız zaman oyundan otomatik kick yerseniz ve mesaj olarak da arkadaşımızın belirttiği mesaj yazmaz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.