1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haklı Ban Mı ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve dkiranel tarafından 22 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hakankeskin4050

Hakankeskin4050
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    7
    9
    0
    Herkesi sollamaya çalışmıyor mu ? Tek gidiş yönlerinde devamlı çizgi olduğunu sanmıyorum. Hadi devamlı çizgiye dikkat etmedi. O kadar keskin virajda sollamaya çıkılır mı ? Hadi sollamaya çıktın kaza yaptın. Adam kaza yaptığı halde şeridine girmiyor. Hatalı sollama olmasa bile tehlikeli sürüşten haklı ban. Adminin eline sağlık.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.460
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Soldan gidiyorsun diye mi ceza vermiş? Tek bakışta Dover'da olduğunuzu anlamıştım ben.

Adamın banı açılmış, kasıt yok çünkü. Orası tek gidişmiş, virajda şerit değiştirilmesin diye düz çizgi yapmışlar. Yani zaten soldaysan solda kalmalısın diye.

hackvita, hoca33 2 ve dkiranel bunu beğendi.
  3. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.259
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim anlamadığım şu; tellere takılırken kimseye zarar vermemişsin videoyu çeken arkadaş ne düşünüp de raporladı? Yani ona dokunmamana rağmen amacı neyde rapor etmiş?

Ayrıca en sonda durmuş ve trafiği kitlemiş. Yani @UzmanCavus dediği gibi sadece banlatmak için yola çıkmış. Kendine çarpan yoksa sana ne raporluyorsun?

hackvita, hoca33 2 ve dkiranel bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.