1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gençler Merhaba

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KadirPRO tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.184
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Buyur. https://truckersmp.com/user/1014485 4. banda 3 ay atılmış dolayısıyla 5. banda perma atılmış

2. Hegethornn

Hegethornn
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    0
    3 ay süreli ban 6. banda atılmış

Kullanıcının göremediğiniz zamanında aktif olan 2 cezasi daha var. Bu o banların geçersiz olduğu anlamına gelmez adminmiş gibi yorumlar yapmamanızı tavsiye ediyorum

3. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki adminmiş gibi yorum yapması sizi neden bu kadar gerdi? Bu forumda bir çok türk admin var ve eminim ki bu konuyu da gördüler, adminler sen nasıl bizim gibi yanıt veriyorsun demezken bu size mi düştü?

Huyunu suyunu sevmeyebilirsiniz, bu forumda benim de sevmediğim ve beni sevmeyen insanlar var(dır). Gereksiz tartışma yerine yazdığı postları görmezden gelmeniz sizin için daha hayırlı olacaktır. İyi forumlar. :):cay:

Son düzenleme: 23 Haziran 2018
    Paarthurnax bunu beğendi.
  4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.184
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamın ban geçmişi meçhul. Ne olduğunu bilmiyoruz. Admin banlarkende hata yapmış da olabilir ki bunu görüyoruz bazen. Ama geçmişi yüzündende olabilir. Ama burada bir varsayım yapıyoruz. Bana istediğin kadar sinir olabilirsin ancak düzgün bir dille anlatman sana bir şey kaybettirmez. Hayatında görmediğin insanlar hakkında olur olmadık şekilde konuşamazsın. Bir admin konuya müdahale edecektir. Sizinde Adminmiş gibi konuşmanıza gerek yok.

5. Wise

Wise
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşım truckersmp yeni bi özellik getirmişti truckersmp hesaplarını sile bilion bu sayedede every badna kurtulmuş oluosun ama hesabını sildikten sonra aynı hesapla farklı hesap açamassın kısaca sen ilk hesabını sil 2. hesabını aç böyle yaparsan hiç birşey olmaz

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    TruckersMP takımı içerisinde değilseniz; sarı banlarda 5 bandan fazlasını göremezsiniz. Sadece yeşil (aktif) banları görebilirsiniz. 4. banda değil; 6. banında 3 ay atılmış. Bilmediğiniz veya göremediğin durumlar hakkında yorum yapmayın...

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    geyveli gene ortalığı karıştırdı. :D şunu admin yapın en azından bütün gün cs atan adminlerden daha faydalı olur.

8. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten Şu an bazı kişiler peşine kafayı sana takmıştır 2 hesap açıcaksan buraya hiç yazma direk aç artık mp den bi tat alamıyorum ben single modları daha keyifli :)

9. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.184
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öğrenmiş oldum...Bunu düzgün bir şekilde ifade edip anlatabilirsiniz. Bunu bilmemem gayet normal ki bu olayı bir yerde okumadım. Benim derdim adminlik taslamak değil, insanlara elimden geldiğince yardımcı olabilmek. Ben sadece ihtimalleri değerlendiriyorum. Önceki yorumumda da belirttim ki admin konuya müdahale edecektir diye... Ettiniz ve öğrendim sorun kalmadı. Kolay gelsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.