1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gençler Merhaba

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KadirPRO tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KadirPRO

KadirPRO
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk öncelikle yardım edeceklere teşekkür ederim şimdiden ben 1 yılı aşkın süre önce bu hesaptan perma yedim acemiydim oyuna yeni başlamıştım sürekli hata yaptım yedim adminler her yediğimde öğrettiler :) şimdi oynamak istiyorum çünkü herşeyi ezbere biliyorum kuralları falan fakat 2. hesap alsam ordan farklı kişi olarak oynasam diğer hesabımla yan yana getirmesem mesela hiç bağlantıları olmasa fark edilmeden oynayabilirmiyim bi arkadasım oynuyodu sonra iletişimi kesmiştim 1 yıl falandır oynuyodu hala da oynuyodu size sormak istedim kuralları biliyorum ban yemicem video da açıcam zaten

2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.184
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle sana perma atılmaması gerekiyordu. Perma 6. banda atılır ama sana 5. banda atılmış.
    Ayrıca eğer yeni hesap alacaksan bu bandan kaçış olarak görülecek bildiğin gibi. Hiç kimseye belli etmezsen oynarsın ama şuan burada belli ettin ve seni takip edecek işsizler olacaktır.

nash99 ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. The Lock

The Lock

30
    91
    42
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    perma yiyen hesapbını sil diğeriyle devam et

4. KadirPRO

KadirPRO

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    teşekkür ederim takip etsinler napayım amacım milletin oyununu bozmak değil sadece arka plana müzik açıp rahatca tır sürmek similasyon yapmak

5. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.762
    255
    Yeni oyun al ama mpnin de pek bir tadı kalmadı sp de çok güzel modlarla tır kullanmak bana daha zevkli geliyor ki bunu söylememdeki sebep @Paarthurnax ın dediği gibi işsiz çok memlekette banlatıyorlar

nash99, Extreme ve Paarthurnax bunu beğendi.
  6. esmerbey

esmerbey

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    ip ban olmadğı için rahat rahat oynarsın sıkıntı yok yakalarsam tık tık mantığıyla işliyor mp permada yesen durmak yok yola devam

7. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuan bu konuyu açmasan kimsenin haberi olmadan oynayabilirdin :)

nash99 bunu beğendi.
  8. Hegethornn

Hegethornn
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    0
    Sen başka bir kullanıcının profilinde maximum 5 ban görebilirsin kendini admin zannetme sinir oluyorum bu huyuna

9. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.184
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle sen kimsin ? Benim huyum değil bu kural... Forumda aktif olan birisin ama asıl hesabınla yazmaktan çekindiğini düşünüyorum. Konu sahibinin daha önce yediği başka banları göremiyor olabilirim, ama bu banları benim görememiş olmam o banların geçersiz olduğunuda garantiler.
    Dolayısıyla kuralı tekrar bir okumanı tavsiye ediyorum

Yasaklama(Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır

• İlk üç yasaklama(ban) cezası Oyun Moderatörü inisiyatifindedir.
    • Dördüncü yasaklama(ban) cezası bir(1) ay olarak uygulanır.
    • Beşinci yasaklama(ban) cezası üç(3) ay olarak uygulanır.
    • Altıncı yasaklama(ban) cezası süresiz(kalıcı) olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur.

10. Hegethornn

Hegethornn
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    0
    Kullanıcının profilini gönderir misiniz bana? Bu kuralı (bende dahil) bütün adminler biliyor biliyor öğretmenize gerek yok. bu arada geçersiz olduğunu garantilenen hiçbirşey yok

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.