1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi game crashed-fatal error hatasi

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Samir 96 tarafından 4 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Samir 96

Samir 96
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    44
    13
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Salam Aleykum arkadaslar.basliktaki gibi bi hata aliyorum.laptopda 4gb ram var.oyuna giris yapiyorum 15 dkka felan sonra ram hatasi aliyorum.bilgisayarinizda bellek azaldi diye.sora mesela harita felan aciyorum pat bi anda game crashed hatasi.neden olabilir abi bu hata ? yardimlarinizi bekliyorum.simdiden tesekkur ederim hepinize.

2. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını not defteriyle açıp, uset r_device "gl" satırını uset r_device "dx9" şeklinde değiştirip tekrardan deneyin.

3. Samir 96

Samir 96

28
    44
    13
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dx9 zaten.mod falan hic bir sey yok spde hep girerken directx 9 64 bit giriyorum.

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Steam Kütüphanesi > ETS2 (sağ tık) > Özellikler > Yerel Dosyalar > "Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrulayın" butonuna tıklayın, bu sayede oyunun eksik, hasarlı dosyaları tekrar inecektir.

Ekran kartı sürücülerinizi güncellemeyi deneyin.

5. HalilCYL

HalilCYL

25
    6
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Documents\Euro Truck Simulator 2 profiles i silip SP girip yeni profil kurun çözülmesse tekrar yazabilirsiniz.

Ekrankartı Driverinizin güncelliğni kontrol etmeyi unutmayın.

İyi Oyunlar.

Son düzenleme: 12 Mart 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.