1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Fatal Error Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Expert Murderer tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Expert Murderer

Expert Murderer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Birşey soracağım çok fazla ets2 mp'ye giren biri değilim.1-2 aydır fazla girmiyordum 2 gün öncede girdim 1-2 saat birşey olmadı bugün 2 saat içerisinde 2.fatal error hatasını aldım.Bunun çözümü nedir ? benden başka bu sorunu yaşayan var mı çok fazla yaşıyorum bugün bir update yaptı sanırım o ile oldu birde ben fatal error yediğimde oyun ne oluyor bilmiyorum açıkcası başkasınada zarar vermek istemiyorum.

2. emir67tr

emir67tr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    174
    56
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aynen bendede verdi 2 defa

3. HopeMaster

HopeMaster
    Plaka

33
    6
    1
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    merhaba arkadaslar oyunu 1.37 yükselttim ancak şimdi mp giremiyorum fatal error hatası veriyor neden olabilir? ne yapmam lazım?

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Trukersmp nin desteklediği ETS2 sürümü 1.36.2.55s şuan 1.37 versionunda mp oynayamazsınız ya betalardan çıkmalısız yada 1.37 nin betadan çıkmasını bekleyeceksiniz.
    Öncelikle oyun sırasında fatal error hatasının bilinen yaygın bir sebebi yok game.log bakmak lazım belki çok kalabalık şehirlerde oyun crash veriyor olabilir. İkincisi bu hatayı aldığınızda mp de donarsınız internet bağlantınızı kestiğinizde olduğu gibi 1-2 sn içinde mp den düşersiniz. O aralıkta arkanızda takip mesafesini korumadan gelen araç varsa size çarpar . Bu hatayı sık alıyorsanız başka oyuncularında iyiliği için kalabalık yollardan şimdilik uzak durun.

HandCuff bunu beğendi.
  5. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İlk olarak yardımcı olman için teşekkürler ikinci olarak ise kalabalık bir yerde değildim evet d-c yolundaydım ama max 10-15 kişi vardı daha kalabalık yerlerde bir sorun görmedim.Hatayı aldığım sırada herkes donuyor ve tekerlekleri dönüyor daha önce bu tarz internet kesintisi vb. gibi sorunlar hiç yaşamadığım için ne olduğuma bilmiyorum videolu oynadığım için banlansamda yardımcı olacaklarını düşünüyorum diğer diyecegim ise yapmam gereken bir öneri var mıdır ? yanlış anlamadıysam eğer kişisel bir sorunum değil gibi alanlar var gibi truckersmp vs silmem bir işe yarar mı ?

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi game.log a bakmak lazım oyun sırasında neyden crash yediğini anlayabiliriz. Error u yedikten hemen sonra oyuna girmeden belgelerim/euro truck simulatör 2/ içerisindeki game.log dosyanı paylaş bakalım. Ama sık sık yapmıyorsa sonraki güncellemelerde düzelir büyük ihtimal. Daha 1.37 var ses motorundan ne kadar crash yeriz bilmem, kolay olmayacak.

Expert Murderer bunu beğendi.
  7. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Silip yükledim bugün girdiğimde herhangi bir sorun olmadı.Umarım sorunsuz bir 1.37 sürümü geçiririz

hackvita bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.