1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Fanaled+g29

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve muzunman tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. muzunman

muzunman
    Kayıtlı Kullanıcı

46
    14
    3
    15
    Arkadaşlar; aylardır g29 ile birlikte fanaled'i büyük bir keyif ile kullanıyordum. Bir hafta önce bilgisayarı yeniledim. Format sonrası oyunu tekrar kurdum. Direksiyon aryarları falan her şey tamam. Ama fanaled bir türlü çalışmadı. Pluginleri plugins dosyasına koplayaldım. hem 64 e hemde 86 ya. Windows açıldıktan hemen sonra direksiyon kendine ayar yaptıktan sonra ledler yanıyıor. Bunu fanaled yapıyor diye düşünüyorum. Ama oyuna girdikten sonra ne yaptıysam ledleri yakamadım. Videolar seyrettim forumları kurcaladım ama olmadı. İlk kurduğumda tek seferde çalıştırmıştım. Nerde yanlış yapıyor olabilirim? Fikri olan varmı?

Not: Eskiden oyunun açılışında uyarı gelirdi. Şimdi o uyarı da yok. g2 oyun içinde kusursuz çalışıyor.

Son düzenleme: 11 Şubat 2019
  2. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    fanaled programı açık duracak ve orada euro truck simulator ayarını seçeceksin youtube da videoları mevcut

3. muzunman

muzunman
    Kayıtlı Kullanıcı

46
    14
    3
    15
    Açık olması gerektiğini biliyorum. Videoları defalarca seyrettim. Bir yerde hata yapıyorum ama ne olduğunu bilmiyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.