1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ev İnterneti Servis Sağlayıcı Önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve WinterSoldierTR tarafından 12 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. qwesa

qwesa
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    28
    1
    0
    bende türknetten başka bişeye geçmek istiyom netspeed diye bişey çıkmış onu incelemke gerek türknette hiç yavaşlık sorunu yok adamlar direk kesiyo neti

2. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Peki Arkadaşlar Türknetin altyapısı olduğunu nereden bakabilirim?

3. O1f1

O1f1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Turknetin sitesinde sorgu var ancak Türk Telekom altyapısı olan her yerden Türknet hizmeti alabilirsiniz. Sadece YAPA bağlantısı sınırlı yerde onu da yapa.turktelekom.com.tr den bakabilirsiniz. Ancak ADSL kullanıyorsunuz sanırım bölgenizde fiber olabilir (VDSL dahil) bunun için milleni.com.tr den sorgu yapmanızı öneririm.

4. PoyraZTR

PoyraZTR
    Plaka

27
    281
    98
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hangi internet sağlayıcısından alırsan al çünkü hepsi Türk Telekomun alt yapısını kullanıyor yeni değişen bir şey yok.

5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alt yapın iyi değilse başka şirketten internet alsan yine aynı olacak bunu mutlaka biliyorsun bütün şirketler ttnetin alt yapıyı kullanıyor.

LightBlue bunu beğendi.
  6. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Turknet

7. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sana Önerim 70 TL Türk Lirası Kablonet TV Filan Belgesel Kanalları Benimki 150 GB Gayet Güzel SüperOnlinede Yan Taraftan Çekiyodum
    Ets2 Yi 1 Saatte Anca İndirdim Kablo Net e Geçtim 10 Dk İçinde Daha Az Sürede İndi Genede Sen Bilirsin Sana Önerim Kablonet Diğer Adıyla Türksat

8. asker1222

asker1222

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dostum bende turktelekom kullanıyorum ve baya oldu senin dediğin gibi oluyordu eskı modemle 3 cıhaz baglansı hemen yavaslıyordu ama modem degıstırdım ve asagı yukarı 7 cıhaz baglı ve bır yandan oyun oyunuyorum bır yandan torrent cekıyorum hızlı hep ayı tabı akk dolunca bıraz dusme oluyor ama ıstedıgın gıbı kullana bılıyorum bende sana tavsiye modemı degıstır ve kullandıgım modem bu
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/pro...clsrc=aw.ds&dclid=CMa7y4_TidgCFQSrdwodXPEEnw#

9. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Bizim binada fiber kablonet altyapısıs var sizce nasıl,hızlı olur mu?

10. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Modem drğişitirince sistem sizi otoamyik olarak VDSL'e geçirmiş olabilir.

Ayrıca ADSL abonelerine sesleniyorum, milyonlarca abone bölgesinde fiber (FTTC/B/H) olmasına rağmen ADSL kullanmaya devam ediyor. Hattınızı sorgulayın. Bölgenizde fiber olabilir.
    Sorgu adresi: Türk Telekom altyapısını sorgular milleni.com.tr