1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ev İnterneti Servis Sağlayıcı Önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve WinterSoldierTR tarafından 12 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. Big BluE

Big BluE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ttnet in 6 ayı kaldı.Bende Türknet e kaymayı düşünüyorum

2. Akep344

Akep344
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    81
    10
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla hocam tavsiye ederim. SS de görmüş olduğunuz gibi AKN ye takilmadim hiç

3. Muharrem EREN

Muharrem EREN

173
    38
    120
    Türknet'i 3 Yıla Yakındır Kullanıyorum Öneririm Yalnız Türknet Türktelekom'un Alt Yapısını Kullandığı İçin Sorun Olduğunda Türk Telekom'a Kaydı Oluşturuyor Ama Türktelekom Bazen Başka Şirket diye ilgilenmiyor.

4. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    5 senedır turk net kullanıcısıyım babam eskıden bılmedıgı ıcın gecırmısler 4 yıldır cıkamadık son 1 sene cıkcaz dedık ayda 60 tl öduyoz laptop 3 telefon baglı 15mb alıyom hız olarak yanı lol fılan oynarken karsı tarafın vıdeo ızlemesı sıkıntı yapmıyo turknet baya bır duzeldi artık eskısı gıbı degıl hata olsa bılene 2 gun ıcıde cozuyolar yok dersenkı ben gb basına 2 oderım kablonet var yok dersekı ben hep akk hemde pahalı oderım superonlıne ama su anda en ıyısı kablonet dıye bılıyom cogu yayıncı onu kullanıyo

5. BonJour16

BonJour16

45
    7
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Türknet Kullanıyorum Çokda Memnunum :) AKk siz

6. Damacan

Damacan

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    eğer altyapı en az 16 mb destekliyorsa geç derim. 3 yıl olacak türknet aboneliğim. arada sıkıntı çıkarıyor ama akk yok kafa rahat.

7. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Bölgenizde fiber olup oşmadığını biliyor musunuz? Milleni.com.tr'den Türk Telekom altyapısını sorgulayabilirsiniz.
    Turkcell ile Turksat'ı tavsiye etmem zira 24Mbps haricinde sadece KOTA'lı paketleri mevcut.
    Eğer binanızda Turkcell altyapısı varsa Vodafone'a geçebilirisiniz.

Türknet ise bölgesel olarak farkediyor bölgenizdeki Türknet abonelerine danışmanız lazım.

Yani şuan için tavsiyem Türk Telekom (ADSL değil tabiki VDSL/fiberden bahsediyorum), Vodafone.

8. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    TürkSat yani kabloNet'i tavsiye etmem.

Online oyunlarda Ping sorunları yaşarsınız! ( Kesin olarak söylüyorum yaşarsınız, dinlemez geçerseniz yaşayıp hak vereceksiniz! )

TürkNet(Torrent, sürekli dizi film izleme indirme yapıyorsanız) veya SüperOnline(işim gücüm online oyun diyorsanız)

WinterSoldierTR bunu beğendi.
  9. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    benim modemim şu yeni çıkan airtireslerden

LightBlue bunu beğendi.
  10. eyp1727

eyp1727