1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2 1.38 Güncellemesi Yayınlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Damacan

Damacan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daf xf paketine güncelleme gelmiş ama görünüşe göre arka lastik çamurlukları hala boyanmıyor. Scaniada boyanıyor, diğer paketleri bilmiyorum. Araç boyalı dururken oranın siyah plastik durması çok çirkin bir görüntü...[​IMG]

Doctor Pikachu, UlasCaNN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    güzel olmuş mp gelir 1 haftaya kadar ses sorunları düzelse bari

3. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP haksızlıklara saysın bu olanlara ses düzelmemeleri artık istedikleri gibi olmuyor tmp de o kadar çok acemi var ki işi biliyorum diye geçiniyorlar her neyse umarım batar da inşallah scs şöyle güzel bir mp çıkarsın scs candır

Ban yedim diye konuşmuyorum benim banlarım hiç bir zaman haksız ban demedim hatamda oldu ama araştırmadan kusursuz çarpanları bile banlıyorlar bir kere nerde olursa olsun perma ban ncz ve hile dışında saçmalık
    Neyse tmp nin gönlüne göre olsun umarım en kısa zamanda kendi yaptığı haksızlıkları düzeltirler
    Sanki adminler hiç hata yapmadılar hep kendileri doğru
    Bu arada benim ban geçmişimde bir banım silinik ve onuda katıp perma attılar bana yazıklar olsun

Bu arada beni kötüleyenler olacak ve destekleyende olacak ben düşüncemi söyledim

Gelse ne olacak bu yeni sesli güncellemeli olarak çok oyuncu kaybedecek artık eskisi gibi 2 günde yada 1 haftada güncelleme yapmazlar fmod yüzünden yani yeni sesler ama singilde baktım kornaları değiştirmişler kendi 1.36 daki kornalarını koymuşlar bir de sıkıntı var geri vites atarken tır ileri kayıyor sonra stop ediyor

TRMert77 ve BLasTeaR bunu beğendi.
  4. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam 1.38 de hala ses de sorunlar varmı? inan artık ets ye elim gitmiyor artık. multi ye bakacagım. düzelmişlermi diye. sanırım artık tmp da saldı pek uğraşmıyor.

5. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek kornaları değiştirmişler 1.36 daki eski kornaları geri koymuşlar havalı korna 1.37 değişen ses sıkıntı şanzımanda

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.