1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Euro Truck çalışmayı durdurdu.!!!

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve K3R1M4LP tarafından 12 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. K3R1M4LP

K3R1M4LP
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

18
    6
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    !!Arkadaşlar Truckersmp ye giriyorum,Launch ets 2 ye basınca çalışmayı durdurdu hatası veriyor.Nasıl Düzeltirim

2. HelmeS

HelmeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vericeğim çözüm yollarını deneyin ;

1- Ekran kartı driverlarını güncelleyin.
    2- Windows güncellemesi bulunuyorsa güncellemeleri yapın.
    3- Save dosyanızı silip tekrar giriş yapmayı deneyin.
    4- Son olarak verdiğim çözümler işe yaramazsa oyunu kaldırıp, tekrardan yüklemeyi deneyin.

3. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Hata resimdeki gibi ise 'bakınız' https://i.hizliresim.com/417D4Y.png işletim sisteminizde güncellemeler açık'mı değil'mi kontrol edin açık değil ise işletim sisteminizi güncelleyin sorun düzelecektir. Farklı bir hata ise ekran görüntüsü paylaşır iseniz daha net fikir sahibi olabilir ve ona göre çözüm önerisinde buluna biliriz.

4. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    İlk önce mpyi silip yükleyin sonra dosya doğrulama yapınız ve yönetici olarak başlatınız.

5. K3R1M4LP

K3R1M4LP

18
    6
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dediğinizi yaptım ama düzelmedi

Yaptım dediğinizi ama olmadı.

6. HalilCYL

HalilCYL

25
    6
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aşağıdakilerden birini uygulayarak çözebilirsiniz tahminimce bendede aynı sıkıntı vardı

-Oyunu Yeni yüklediysen 2 saat singleplayer oynaman gerekiyor diyelimki 15 saat oynanman var pc ye format attın lanch. indirdin truckersmp den
    oyuna girerken atıyosa en kolayı bu single player girip yeni profil oluşturup dene.
    -Ekran kartı driver güncelle nvidia ise ekran kartın direk NVİDİA GeForce experience indirebilirsin sitesinden güncellemek için.
    İyi sürüşler.

7. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    benim başıma geldi snopy direksiyonun titreşimini açtığım için hata verdi sende öylemi tam bilmiyorum ama ekran kartı veya başka bir problemdende kaynaklı olabilir güncellemeleri kontorl et.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.