1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS2 Volkswagen Passat 2015 Rline V2.0 | BurakTuna24

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve Lostra tarafından 8 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Lostra

Lostra
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

376
    649
    210
    Scania

Aracın v2.0 sürümü yayınlandı , yabancı bir arkadaşım benden izin istedi , bende onda izin verdim , araçta biraz değişiklikler yaptı , hız göstergesini oturttu birde aracı bağımsız yaptı , araçta başka bi değişiklik yok birde skodadan kalma buglar düzeltildi , arabaya yapılan geliştirmeler vs. herşeyden haberim var , yani sitede arkadaş bir laf söylemenize gerek yok çünkü izin alındı , indirip gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. herkese iyi oyunlar dileriz...
    Not: Tekrar aynı videoyu koydum , zaten araç gene aynı olduğu için çekme ihtiyacı duymadım
    Credits:
    Azorax Modding, BurakTuna24 , Hüseyin Ülken , Batuhan Narli, Krzysztof Dudzik

İndirme Linki : http://sharemods.com/jpc6jhvy3aqz/VW_Passat_R.Line_V2.0.rar.html

2. Matkap1

Matkap1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    40
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Motor sesi orijinal mi?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Eylül 2017
    UstaSirin bunu beğendi.