1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS2 - Scania S Türk işi Faça 1.27x Paylaşım !

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve Lostra tarafından 13 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. Lostra

Lostra
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

376
    649
    210
    Scania

Bu aracımızıda 1.26 paylaşmıştım , zaten giriş videosunda erzincana gitmiştim , bayağıda sevilen araçlardan biri olmuştu ;
    şimdi ise aracıda 1.27 için uyarladım , ek olarakta kabin ışığı ekleyip ufak tefek hatasını düzelttim , önceki paylaştığımın inteiroruda standarttı gene bişey değiştirmedim , bunun inteirorlu versiyonu şuan ortalıkda dolaşıyor ama kullanmadım , çalıntı diyorlar o araca biraz çekindim , ellemedim . Zaten oda felaket kastırıyordu haberiniz vardır , bu araçta kastırıyor ama benle alakalı bişey değim buda daha önce ilk çıkan paylaşılan s serilerindendi , ben türk işine çevirmiştim , neyse kardeşlerim , istediğiniz gibi sürüp keyfini çıkartın , sisteminiz iyiyse zaten sıkıntı çekmezsiniz ama sistemi düşükler için kasarsada belirttiğim gibi benle alakalı değil zaten bende bile kasıyor videoyu 27 fps ile çektim , herkese iyi oyunlar dilerim :)
    ve bu arada bütün paylaşığım araçların videorını çekmek istiyenler zaten çekebilir o izin var biz sadece yapımcı belirtmeyip orjinal link ve kanal vermiyenlere kızıyoruz , video çeken tanıtmak istiyen herzaman çekip tanıtabilir buna izin var , şartları uyguladığı sürece.

Not: kabin ışıkları genellikle '' o '' tuşu ile çalışır , görünmemesinin mümkünatı yoktur , anca grafiği en düşükte oynarsanız kabin ışığının yansımasını göremezsiniz , ayarlardan ışık görünüş mesafesini açarsanız ( düşük , orta , yüksek ) kabin ışığını yaktığınız zaman yansımayı görebilirsiniz.

İndirme Linki : http://sharemods.com/xvb2cwysmect/Scania_s580_turk__shJob_1.27x.scs.html

2. EmirhanTURK

EmirhanTURK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

214
    71
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eline Sağlık Kardeşim Güzel Mod