1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS2 1.33 Güncellemesi Yayımlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Enes55 tarafından 27 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OkanK23

OkanK23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Atmosferi yansıtamadıkları doğru, şöyle ki normalde kuzey ülkelerinde sürekli kar yağışı olmaz ama oyunun mevsim sistemi yok yani karlı bir bölgeyi isteseler bile simülasyona yansıtamazlar. Kış zamanı TMP tarafından yapılan modlar ise görüntüden ibaret. Oysa ki SCS firması çok eskiden 18 Wheels of Steel oyununda çok daha başarılıydı. Tepeye çıkınca kar yağışı oluyordu. 18 WOS eğer revize edilseydi, oyunu iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapsalardı. Piyasada ki en baba tır simülasyonu olurdu. O zamanlar tabi geliştiricisi SCS ama ValuSoft tarafından yayınlanıyordu.

Son düzenleme: 28 Kasım 2018
  2. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    18 wheels of steel extreme trucker oyunu çok güzeldi. Buzların üstünden gidince çatlıyordu kırılan buzlar falan vardı çok önceden internet kafede oynamıştım sonra hep o kafeye gider oynardım.

3. Cold

Cold
    Plaka

607
    528
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende 1.32 çok fps düşürmüştü 1.33 te biraz yükseldi. SISL Simulasyontürk ün yayınında söylemişti bütün araçlarda Scania S 2016 Gerçek hayattaki süspansiyon değerleri kullanılmış.

4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    akşam girip baktım ne fps düşüyor nede oyun kasıyor 1.33 de 120 90 arası geziyor bence fps daha yükselmiş. ne şikayet ettiniz arkadaş yok fizik yok tır sallanması yahu beğenmiyorsanız oynamayın bu kadar basit;)

5. LuisTurk

LuisTurk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    Bence scs nin yapması gereken yeni bir motor yapmak yada satın almak vs. işler o zaman grafik ve optimizasyon ve fps düşüşleri sorun çıkartmayabilir adamlar 1.32 ile yeni cisimler getirdi oyunun motoru bunu kaldırmayınca fps düştü diye tahmin ediyorum ama yeni bir motorun geleceğini hiç zannetmiyorum gelirse ets3 çıkar :D

6. Mahmud Eren

Mahmud Eren
    Plaka

23
    349
    167
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mükemmel <3

7. yasinjg1

yasinjg1

25
    138
    31
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    mp versiyon kaçı seçmek lazım

8. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    1.32 seçmen lazım galiba. Daha mp 1.33'e uyarlanmadı.

yasinjg1 bunu beğendi.
  9. yasinjg1

yasinjg1

25
    138
    31
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    776 mb falan o güncellme yarın gelmiyormu

10. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hangisini diyorsun anlamadım. Şuan oyunun sürümü 1.33 diye biliyorum ben, mp ise 1.32 destekliyor 1.33'e ne zaman güncellenir mp orasını bilemem bende bekleyenler arasındayım. Dediğin 776mb neyin boyutu?

yasinjg1 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.