1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS2 1.33 Güncellemesi Yayımlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Enes55 tarafından 27 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania

Muhtemelen SCS'e büyük bir DLC sürümünün hemen öncesinde yeni bir oyun güncellemesi getirecek şekilde kullanacaksınız. Bu sefer farklı değil. Yeni DLC içeriğine özgü yeni özellikler için destek eklememiz gerekiyor, ancak aynı zamanda oyunun her bir oyuncunun keyfine varacak yeni oyun ve teknik özellikler eklememiz de mümkün.

Küçük bir deneme yapmaya karar verdik ve Açık Beta 'dan önce bir Deneysel Beta yayınladık. Bize güvenimizi vermemizi sağladı, bizim müthiş topluluğumuz - Deneysel Beta ya da daha çok hata raporlarınız ve genel geri bildirimlerimiz, Açık Beta' ya ulaşmamızda büyük bir avantaj sağladı ve sonuç olarak 1.33 güncellemesini sizlere hızlıca sunabildik.

Deneysel Beta 'daki tüm sorunları saptamamıza yardımcı olan herkese çok teşekkür ederiz. Bu, sahip olduğumuz en sorunsuz Beta 'lardan biriydi ve yeni özelliklerin sayısı göz önüne alındığında ilginçti. İlk güncellememiz dahil olmak üzere tüm yeni eklentilerin tadını çıkarın! Umarım beğenirsiniz!

1.33 güncellemesinin tadını çıkarmak için Beta 'lardan hiçbiri seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Oyununuz Steam 'de otomatik olarak güncellenecektir.

Değişiklikler:
    • Satın Alınabilir HCT (High Capacity Transport) Çift Dorseler. (Sadece Finlandiya 'da kullanılabilir ve Beyond the Baltic Sea Dlc 'si gereklidir.)
    • Satın Alınabilir Düz Yatak Dorseler (İskandinavya Dlc 'si gereklidir.)
    • Yüklenebilir konteyner ve tuğla Dorseleri (Düz Yatak Dorse Çeşitleri) ve Kargo Pazarı.
    • Satın Alınabilir Krone Boxliner Dorse (Krone Dorse Paketi gereklidir.)
    • Steam Bulutu tabanlı profiller.
    • Yeniden kullanılabilir kamyon ve dorse yapılandırma şablonları
    • Fizik iyileştirmeleri (süspansiyon, sönümleme, frenleme, COG)
    • Yağmurun camdaki davranışını iyileştirdi
    • Müzik karıştırma Özelliği Eklendi.
    • Ülke ve şehir adı yerelleştirme ayarları
    • g_disable_beacons (0/1/2) - yanıp sönen ışıklarla ilgili sorun yaşayan kişiler için bu kod eklendi.
    • İki yeni liman şehri eklendi - İsveç'te Kapellskär ve Almanya'da Travemünde.
    Mod uyarısı:

Değişikliklerin sayısı nedeniyle, birçok mod güncellenmek için biraz zamana ihtiyaç duyacaktır!

Sadece bir şey daha:
    Steam Sonbahar indirimleri yakında sona eriyor ve Oyunumuz Steam Ödülleri'ne aday gösteriliyor, bu yüzden lütfen bizim için oy kullanmayı düşünün ;)

Lostra, TheKingTR, Ghost ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Bilgi İçin Teşekkürler <3

Enes55 bunu beğendi.
  3. erti06

erti06
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    1
    1
    15
    oyun cöp oldu zaten scs de massallah tmp ye calisiyor.Bu oyuna hic birsey degmez.

TRMert77 bunu beğendi.
  4. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.178
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Niye yayınlandı ya ben böyle daha çok mutluydum.

TRMert77 bunu beğendi.
  5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilgisayar iyi olmayan arkadaşlar ne yapsın? madem geliştirmeyi sağlam yapacaksınız
    Ets 3 çıkartın (çıkmayacak diyola biliyorum)
    Umudunu kaybetme :)

TRMert77 bunu beğendi.
  6. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fizik iyileştirmeleri falan yalan, bu oyunda fizik yok animasyon var. Kasis benzeri yerlerden geçerken araç içi kamera hareketleri fizik var gibi gösteriyor. En iyi oyun seçilmek için oy topluyorlar. Yani seçim öncesi oy toplamak için yol yenileme çalışması yapıyorlar :D

Son düzenleme: 27 Kasım 2018
    KİNG7642, HellorD TV ve TRMert77 bunu beğendi.
  7. THEAKS81

THEAKS81
    Plaka

26
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ets 3 Ü çıkarmaktansa bu oyunu geliştirmek daha mantıklı geliyor bana ama sizde haklısınız oyunu geliştirirken oyunun yapısını bozmak (fps düşüşü) hiç yakışmıyor SCSye

bycn bunu beğendi.
  8. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.178
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla fps baya düştüyse bida girmeyeceğim kesin oydan'da kaldırcam.

TRMert77 bunu beğendi.
  9. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bir FPS düşüşü görmedim.

10. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Yağmur yağarken aşşırı derecede bir fps düşüşü var, oyun çöp oldu. Arkadaşım korsan olarak bütün dlcli, 1.32 sürümünde indirmiş, bizim ne farkımız kaldı onlarla? Mp diyeceğim mp zaten yok gibi, şimdi sp de elimizden gitti oyun çöp ya bitti artık yani. Krone'u iade ettim ya çok mutluyum :D

TRMert77 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.