1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 - Yeni Multiplayer Modu "Infinite Truckers"

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LondroS tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kiki bize göndereceğimiz ödül Türkiye geçerli değil ama kendilerine bir yol sunabilmemizi istedi mail de,
    Kardeş steam yetkilileri ile irtibata geçtik o zaman dan 50 euro luk kod alıp size gönderebilir ve onu yüklerken siz bugün ki döviz kuru ne ise sistem ona çevirir yükler dedi, kiki ye mail attık ama yine salladı yine salladı, zaten vermeyecekler imiş belliki çamura yatmaya çalışıyorlarmış demekki.
    Hatta o zamanki gelen maili de atayım
    https://prnt.sc/o2uxq1

Son düzenleme: 17 Haziran 2019
    UlasCaNN bunu beğendi.
  2. nash99

nash99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

171
    562
    220
    Volvo
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ve bu ödül konusunda diğer arkadaşa infitne de bir Türk yetkili ile irtibata geçtiğinde şunları söylemiş. Bende bugün öğrendim. Ödül verilmeyecekmiş nedeni,
    Zamanında ödülü biz teslim almamışız.
    Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu
    Diğer sebeb ise her yerde bu ödülün verilmediğini paylaşmamız imiş, yav arkadaş biz 70 gün sabrettik, sebeb siz alakasız cevaplarına daha ne olsun. Verilmeyecek kanaatine varınca paylaşım yaptım. 70 gün neredeydi acaba.
    Velhasıl kelam burda paylaşıyorum şimdi infitne sevicisi biri çıkıp ta burda bunları niye anlatıyorsun demesin, ben onlara da defalarca yazdım, ama buradaki kişilerinde onların ne mal olduğunu görsün diye şeffaf bir şekilde paylaşıyorum.
    Bugüne kadar bize destek çıkmayan gel kardeş sorununuza arabuluculuk yapalım demeyen infitnedeki adminlik sevdasında olan Türk kardeşlere de selam olsun.
    Sözlerim anlayanlara.

Son düzenleme: 17 Haziran 2019
    Seddoo, nash99 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  4. gerigel8219

gerigel8219
    Kayıtlı Kullanıcı

41
    19
    0
    15
    güzel bir hayaldi bu kadar insanı umutlandırıp sonra hevesimizi kursağımızda bıraktınız helal olsın size

5. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    @38 KAYSERİLİ 38 Sen niye 70 gün bekledin? Adamları her yerde niye kötülüyorsun? Böyle ödülsüz kalırsın. :D

Bize de anca dalgasını geçmek kaldı. :) Şimdi, ödülü zamanında istediğini ancak yan çizildiğini delillerle ispatlaman gerek.

Seddoo bunu beğendi.
  6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    daha neyi ispatlayim ilk günden beri maillere kadar paylaştık. Kendilerinde de mevcut. Zaten son paylaşımlarda da ben o parayı kiki ye ihtiyacı olduğu için bahşiş olarak geri iade ettiğimi de yazdım paylaştım ban yerken :)

Seddoo, UlasCaNN ve Razor3214 bunu beğendi.
  7. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    INFINITE cikmaz bosuna beklemeyin ciksaydi coooktan cikardi milleti bende Tmp den sogutmak icin yapiyorlar

Seddoo, UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hiçbir şey için geç değil :) Sadece biz hemen olsun istiyoruz, hemen olmayınca ümit kesiyoruz. :)

ahmet91, Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.
  9. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    O ödülü modülü zaten vermeyeceklerdi, insanlar gelsin kalabalık Olsun diye resmen eşşek yerine koydular katılanları, şimdide işleri bitince zaman geçti diye tırı vırı yapıyolar..

Konunun daha ikinci sayfasındaki yorumum aha orda, ilk günden bunların 5 para etmez biri olduğunu yazmıştım, şaşırtmadilar o yüzden. TMP de ne kadar işe yaramaz karakter ve kişiliği sorunlu bebe varsa hepsi şuan Leşfini'e geçmiş durumda.. Dolayısıyla şaşırtmadilar..

En acınası şeyde Cidden acıyorum şu bizim Türk veletlere, belki Leşfinitede bende yer kaparım düşüncesiyle Leşfinite yalakalığı yapan bazı çoluk çocuklar var.. Kıytırık oyunda belki mod olurum diye haksızlığa karşı susup bişey söylememesi yarın bi gün bunlarin yönetici (olursa) olduğu ortamda adalet mekanizmalarının nasıl çalışacağının kanıtıdır..

Son düzenleme: 19 Haziran 2019
  10. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Aynen haklısın ama şimdi gidip sorsak infinte niye çıkmadı diye direk türklerin sövmesine bağlarlar

Seddoo bunu beğendi.