1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 Yapımcılarına e-posta

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Mr R1vaa tarafından 23 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mr R1vaa

Mr R1vaa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    45
    13
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle merhaba benim gibi bilgisayarı düşük bir çok kişi var ets 2 de cok düşük fpsler almaktayız bende bunu önlemenin çözümlerini arıyordum ve aklıma ets 2 yapımcılarına bir e posta atmayı düşündüm neden diye sorarsanız en düşük ayarlara çektiğimiz zaman oyunu kasıyor bunun kasma sebebi tahminimce etraftaki rüzgar gülü otobandaki yada şehir içindeki yanıyormuş gibi gözüküp ama yanmayan ışıklar şirketlerin dalgalanan bayrakları ve kuş gibi gözüken yaratıklar helyum balonu bunun gibi bir çok şey daha vardır ama şu an aklıma gelmedi bunlar yüzünden fps düşüklülüğü yaşadığımızı sanıyorum bunların küçük bir güncellemeyle kapata bileceklerinede inanıyorum bana yardım edecek biri varmıdır bu konu hakkında bir oylama felan başlatabilirmiyiz yada yetkili kişiler yardımıyla bunu ets 2 yapımcılarına göndere bilirmiyiz çünki en düşük ayarlarda oynayan kişi görüntüye önem vermiyordur onun icin etraftaki gereksiz işe yaramayan yukarda saydığım şeyleri kapatırsalar çok işimize yarayacağını düşünüyorum lütfen yardım edin.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Ağustos 2017
  2. ByEmirhan

ByEmirhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

597
    163
    160
    Öncelikle iyi günler. E-posta mevzusuna gelirsek Mp'de fps sorunu gayet normal çünkü optimizasyon kötü herkes küçük bir kalabalıklığa denk gelse 1080 bile olsa fps düşüyor.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Eylül 2017
    BeratALTIN bunu beğendi.
  3. Mr R1vaa

Mr R1vaa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    45
    13
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    3 kişi olsa bile kasıyor ve bu sorun aynı şekilde single playerde de oluyor en low ayarda kapatırsalar fps artışı sağlıcağını düşünüyorum

4. TolgaH

TolgaH
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

138
    34
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ets 2 de mp düşüşü gayet normaldir
    Eger cok dusuk alırsan ayarlardan gelismis ayarlara bas orda golgeleri vs kapatabiliyorsun

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.