1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2 Wot Etkinliği: Almanya ile Ticari Bağlantılar

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve ' Jaqen tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Kimse WOT işleriyle uğraşmaya değer görmeyince SCS 50 Milyon limitini 15 milyona düşürmüş.. SCS şu inadından vazgeçip 90 limitini 120 yapmadığı müddetçe, ve Wot işleride çok ekstrem bişiyler içermediği müddetçe hep gereksiz görülecek..

Son düzenleme: 31 Ekim 2018
  2. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Uğraşan baya var. Hedef büyük. 50 milyon ton nasil olcak ? 90 km hzla 800 km yolu 45 dakika civari bitiriyorum. 2 seferde yoruluyorum zaten. Benden extra 200 ton çalıştı. Devamli wot üzerinden boşa sefer atan varsa bilemem. Ben sandım ki kisisel dorseyle atcaz. Öyle de değilmiş. Yani dezavantaj ama baya yapan var. Sadece hedefi abartmislar.

3. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    harika bir çalışma

4. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Bazı insanlarda "Simülasyon" dedikleri bir hastalık var. 90 Km/h üzeri simülasyon olmuyormuş, SCS de bu kafada. Çekicilerin 90 Km/h üzeri gitmesi simülasyondan sayılmıyor ve saçmalık olarak görülüyorsa oyunun yapımcısı olan SCS Software neden tırlara zamanında limit uygulamadı? Neden 170-180 Km/h yapabilme imkanımız var oyunda? Bu soruları sorasım geliyor bazen, sonra düşününce "SCS işte ne bekliyorsun ki?" diyorum.

Seddoo bunu beğendi.
  5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen wot son güncellemeleri ile baya caydırıcı duruma geldi

6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    90 km hızla gidince 3 sn de bir 1 km atıyor
    Yani 5 dakikada 100 km yapıyor bayaa zaman alıcı

Seddoo bunu beğendi.
  7. Eagle Vision

Eagle Vision
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazı insanlarda da makasçılık, hız hastalığı var. 730-750 bg kullanıp 180 den aşağı gidince rahat edemiyor, tırları yarış arabası gibi sürebileceğini sanıyor. Aslında bu oyun tam olarak simülasyon bir sayılmaz arcade kısmı da var. Tırların fizikleri çok yetersiz.. Sanki 90 ile değilde 40-50 ile gidiyormuş gibi hissettiriyor belki de çoğu insan bundan hız yapmak istiyor bilemiyorum. Baya başarılı fizik modları var onlar ile oynamalarını tavsiye ediyorum. Hız limitine gelirsek seçeneklerde mevcut ama isteğe bağlı şekilde tabi. (Scs,oyunu oynayan çoluk çocuğu da düşünüyor.)

telkesen, UBerk, mito1172 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    En az 3000-3500 yol yapılıyor/yaptım genelde . Toplamda 1 lira veya 2 lira verdi. Ve çoğu zaman da böyle oldu
    1 lira kazanmak kolay değil doğru . fakat 3000 km yi 1 lira için yapmak çok mantıklı değil. Üstelik bana göre wot işleri eziyet haline geldi. En az 300 km sınırı 90 kmh hız sınırı olacağına oyuncuların dikkatini çeken daha eğlenceli ve daha değerli hediyeler verilmeli BENCE.

İyi forumlar

Seddoo bunu beğendi.
  9. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Sorun hediyelerde değil aslında ben her verilen hediyelerden hatıra olarak çekicimin içine koyuyorum. Ama yaparken sıkıcı oluyor çok 90 la 300 km git git bitmiyor. Gerçekte bile tırlar sabit 90 la gitmiyorlar :D Mesela ilk ödüllü etkinliklerde yılbaşında eğlenceli bir dorse yaptılar ve her yerde çıkmıyordu çok nadirdi. Sırf o dorseleri bulma heyecanı yüzünden soluksuz yapıyorduk arkadaşımla bu tarz ufak etkinliklere özel dorseler falan olsa işe ufak tat ve zevk katar bence

10. MUR4Ty

MUR4Ty
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Yanlış anlaşılmanın önüne geçelim;
    Ben hızlı sürüp makas attığını veya sollama yaptığını sanan, Youtube da izlediğimiz ve oyunda gördüğümüz gerçek hayatla alakası bile olmayan saçma sapan hareketleri video haline getirenleri savunmuyorum. Aksine çoğunun küçük yaşta ve gerçekten sollamanın yada diğer bir deyişle "Makas atmanın" ne demek olduğunu bilmeyen insanlar olduğunu biliyorum. (Benim kişisel düşüncemdir. Herkes hak vermek zorunda değil.)

Benim savunduğum taraf gerektiği yerde hızlı gerektiği yerde yavaş gitmesini bilenler.

Seddoo ve mito1172 bunu beğendi.