1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 - "Çalışmayı durdurdu" Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 34cengiz tarafından 5 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,

Son güncellemeyi yaptığımdan beri (bir süredir oynamıyordum ve haliyle yeni sürüm mp versiyonunu indirip kurdum) oyunda bir sıkıntı yaşıyorum. Şöyleki, bir yere ışınlanmak istediğimde (tren vs gibi yasal yollarla) oyun donuyor ve çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. İşi iptal ettiğim zamanda da aynı şekilde hata alıyorum. Benim dışımda yaşayan var mı bu sorunu, genel bir sorun mu? Yoksa sadece bende mi böyle oluyor, Sebebi/Çözümü nedir?

Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese Teşekkürler

2. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
  3. HelmeS

HelmeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selamlar,
    Aşadağıda ki yöntemler size yardımcı olacaktır ;

İyi Forumlar..

EvilDevile bunu beğendi.
  4. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunum bu şekilde değil, teşekkürler

Maalesef çözümlerim bunlar da değil. Teşekkürler.

Arkadaşlar;
    İşi iptal edince, ışınlanmak isteyince(tren vs yolculuk), F7 çekince oyun donup kalıyor. Sonrasında resimdeki ekranla karşılaşıyorum. Oyunu sildim, mp'yi sildim tekrar yükledim fakat olmadı. Yardım lütfen.

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Belgeler> Euro Truck Simulator 2 klasörünü masaüstüne taşıyın. Oyuna girdiğinizde yeni profil oluşturup deneyin. Oyun donduğu zaman sadece bekleyin.

6. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Öncelikle ekran kartınız güncelmi değilmi kontrol edin değil ise güncelleyin steam ets2 özellikler yerel dosyalar oyun ön belleğinin bütünlüğünü doğrula deyin ve kısayolu yönetici olarak çalıştırıp deneyin sorun devam ediyor ise belgeler ets2 configcfg dosyasını silin ve tekrar yönetici olarak çalıştırarak deneyin şayet işletim sisteminiz w7 ise sp1 güncellemesini yapın.

7. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ekran kartımı güncelleştirdim, steam üzerinden oyun ön belleğini bütünlüğünü doğrulattım. Donma sorunum geçti sanırım fakat oyuna giriyorum 1-2dk sonra fatal error çıkıyor şimdi de. Bu son updatede mi bir sorun var? Daha önce böyle olmazdı. Fatal error için ne önerirsiniz ?

8. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Şunu deneyin: http://forum.wotmp.com/konu/her-5-10-dakikada-fatal-error-veya-oyun-cokmesi-cozumu.17887/

9. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Birçok sorun var fatal error başlığı altında görülen ekran görüntüsü paylaşırsanız hatayı gösteren yardımcı olabilme olasılığımız yükselecektir ;)
    Ek olarak işletim sistemnizde güncellemeler açıkmı değilmi kontrol edin kapalı ise güncellemeleri yanın.

Son düzenleme: 13 Şubat 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.