1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Dünyada Bir İlk Gerçekleşecek

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 9 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar hepmiz olmasa da bir çoğumuz oyun içerisinden video çekim işiyle uğraşıyoruz bende dahil olmak üzere. Ama hiç bir program içerisinde oyun içi videoları 360 derece çekebilen bir video kayıt programı bu zamana kadar yoktu. Yoktu diyorum ama bu çok yakında gerçekleşmek üzere.

Peki 360 çekim video ne işe yarayacak diyorsunuz? Siz oyun videosu çektiğinizde. 360 derece video oynatma destekleyen youtube v.b platformlara videonuzu yüklediğinizde, videonuzu izleyen kişi sizin videonuzu izlerken video içerisinde herhangi bir yerinde gezinti yapalieceği anlamına geliyor ki bu da oyuncular için en güzel bir özellik demek.

Ayrıca 360 videoların ne olduğunu bilmeyen illaki çıkacaktır. Youtube'da 360 video diye aratırsanız ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınızdır.

Bu özelliği getirecek tek bir firma var. Şuanlık ismini vermek istemiyorum. Bu özeliik geldiğinde programın ismini paylaşacağım.

Yeni güncellemede böyle olacak sanırın.

Beklemede kalın.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2020
    DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili