1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel drakewing.com güvenilir mi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hilejijojuk tarafından 25 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. hilejijojuk

hilejijojuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

300
    55
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar drakewing.com dan 1 dolar aldım referans koduyla onu 200 dolar yaptım ama çeke bilmek için 2 dolar yatırmam lazım ama pazar banı var onu bekliyorum
    aranızda bu siteye skin yatırıp çeken var mı güvenilir diye bilicek

2. HelmeS

HelmeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben daha önce oynayıp kazandım ve rahatlıkla 2 dolar yatırıp item çektim güvenilirdir. Bu arada iyi kasmışsın bol harcamalar :)

hilejijojuk ve Hard game bunu beğendi.
  3. hilejijojuk

hilejijojuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

300
    55
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben 15 yaptım çekmeyi denedim dedi 2 dolar yatırman lazım bende pazar banı vardı şu an yatıramıyom diye 15 i attım 30 geldi bida attım 60 bida attım 120 sonra taktikler kaptım onla 200 yaptım yakalşık 700 türklürası yapıyo bekle beni steam

Kedi bunu beğendi.
  4. Cihan6o

Cihan6o
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    1
    0
    0
    Kardeşim bende 1 haftadır falan uğraştım 1 dolar yatır diyo fakat nasıl yatırıldığını bilmiyorum lütfen yardımcı olun

5. cartonpieer

cartonpieer
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    1
    0
    15
    sitede para yatırma yerini bulamadım itemi nasıl alcam yardımcı olursanız sevinirim cok makbule gecer hotmail serdar7646@hotmail.com