1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CS:GO kasma sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve haancook tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    S.a arkadaşlar cs:go da bazen anlık kasmalar yaşıyorum oyunumu mahvediyor bu her zaman olmuyor full ayarlarda oynuyorum sistemim
    asus progaming z170 anakart
    i5 6500k işlemci
    asus gtx 970 ekran kartı
    2x8 16 gb ram 2133 mhz
    samsuns 850 pro 256 gb ssd
    bu sistem cs:go yu full ayarlarda oynatmazmı cihazların sıcaklığı yük altındayken 40 45 dereceyi geçmez iyi soğutma sistemi var kasada

2. Öncelikle 6500k diye bir işlemci yok o 6600kdır sisteminiz güçlü aslında ultra ayarlarda rahatlıklan oynatır ayrıca soğutmanız nedir ?

3. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    CS-GO'da son zamanlarda gelen güncellemeler ile birlikte anlamsızca optimize sorunu yaşanabiliyor.

4. hilejijojuk

hilejijojuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

300
    55
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    pc im iyi değil ancak okadar kasmıyor 512 mb ekran kartı 2 gb ram o kadar dağıtmıyor oyunu netle alakalı olabilir

5. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Güç ayarlarından " Yüksek Performans'a " ayarlamayı unutmayın :P

haancook bunu beğendi.
  6. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    işlemci:intel core 2 duo 2.93 ghz
    anakart:gigabyte ga-g31m-es2l(rev2.4)
    ekran kartı:asus geforce gtx 750 1gd5
    ram:4 gb ddr2
    hdd: samsung 160 gb 7200 rpm harddisk

bu sistemle full ayarda 75 fps alıyorum. fps düşüyor ama 30 un aşağısına düşmüyor.bu arada overwolf ü kapat o da kastırıyor. dün overwolften ötürü 2 maç kaybettim.

7. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    coolermasterın kule tipi iyi bir soğutucusu modelini hatırlamıyorum işlemciyi karıştırmış olabilirim ^^

8. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    min.200 fps alması lazım benim düşünceme göre çünkü bende i5 6600,Msı b150m Bazooka,8gb 2133 mhz ram,500 watt güç,msı r7 360 var.Full ayarda min. 130-140 fps alıyorum.Güncellemelerden kaynaklanan bir optimizasyon sorunudur.Biraz bekleyin yakın zamanda düzelir yeni bir güncelleme ile umarım.

haancook bunu beğendi.
  9. Kiesza

Kiesza
    Plaka

23
    327
    490
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Belki arka planda bir program yada sistem anlık kastırıyor olabilir görev yöneticisinden bi kontrol et istersen.

10. EHawk

EHawk
    Plaka

13
    2
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Oyunu optimize edip masaüstüne gelip sağ tıklayıp > Nvidia denetim masası > 3D Ayarlarının Yönetilmesi > Program Ayarları > Oyunu Seç > Yüksek performanslı Nvidia işlemcisine tıklayıp başlat. Bunları yaparken oyun kapalı olsun.