1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Chatbox Tutmaz mı Sizcede?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SUPPORT tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

CHATBOX Tutar mı?

1. Tutar

24 oy
    61,5%
  2. Boş İşler Bunlar Kardeş Boş Verin

15 oy
    38,5%
  1. omer584

omer584
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Zamanında önermiştim ama gereksiz görülmüştü. Hâlâ yönetim öyle düşünüyorsa ben bir şey diyemem ama gelse de hoşuma gider.

2. Banshee

Banshee

22
    68
    18
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyuncu çoğunluğu isterse yönetimin foruma eklemesi gereken bir özellik bence.

3. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bence gelirse çok güzel olur ama genelde o chat mesaj bölümünde çoğunlukla haksız yere banlandım yardım edin kişiler daha fazla olur chat bölümü amacından çıkar diye düşünüyorum tabi birde foruma okadar iyi entegre olmaliki o forumu yavaşlatmamali

Son düzenleme: 22 Eylül 2015
  4. TRNebil01

TRNebil01
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    109
    38
    85
    Volvo
    bence chatbox formda tutmaz. mıllet kendı ısını chatbox tan heleder forumda konuda acılmaz tkıpte olmaz ama yınede sız bılırısınız degısıklık te ıyıdır.

Mustafa Kadir bunu beğendi.
  5. Banshee

Banshee

22
    68
    18
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Chatboxda yardım,oyunla ilgili konu açılmama kuralı getirilirse bunun üstündende gelinir.Chatboxda naber,nasılsın gibi konularda olabilir.

6. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Benim kararım aynı, @nebil1990 dedigi gibi adam 10 tane mesaj atar yardım edin diye, foruma yeni gelmiş birisi kural dinlemez.

7. Maxstar

Maxstar
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Zamanında sitede chatbox test edildi ve memnun kalınmadığı için kaldırıldı.

8. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence ömer abi gelmemeli konu açtıkça,okudukça hitap şekillerine,yazılara,bilgilere daha dikkat ediliyor yani anlık konuşmada ani yazışma olduğundan imla hataları olup üzücü sonuçlar verebilir bence hem o zaman usta kalfa falan olmazdı olmasaydı o zaman ne kadar zamanda nasıl tecrübeleştiğimizi anlayamazdık :( kendimle kıyaslamak gerekirse : kalfa iken bu kadar bilgim yoktu sonra işleri yeni yeni öğrendim.(sizler sayesinde sorarak) :) hatta bunalttığımı bile düşünmüştüm :( yani anlık yazışma gelirse bence tecrübe ve bilgi alışverişi biter :( ben konu açmaktan ve yazmaktan memnunum :D herkeze iyi forumlar dilerim :)

9. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu degilde su bir yere mesaj falan yazarken bekleme olayi kalksa iyi olur

10. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence onun konmasının nedeni: "acele işe şeytan karışır" deyiminden gibi :D yani yavaş yazıp düşünerek yazmamız isteniliyor galiba :) benim yorumum bu şekilde :)

emrekoca2003 bunu beğendi.