1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü BUG'dan Dolayı Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alikvp tarafından 16 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    baslikta oldugu gibi video ya bakip bana cevap verirmisiniz promod haritasinin her yerinde bug var saglam gorunen yere girince bug a dusuyorsunuz bilen bilir fakat ben kaza yapiyorum akabinde scoda tavan yere giriyor sonra arac yukari firliyor sonrasinda dusunce gene oldugu yerde duzeliyor sacma sapan bir durum olusuyor ondan sonra hile diye ban atiyorlar

2. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhaba,

Elinde, senin açından çekilmiş bir video kaydı var ise ban cezanı açtırabilirsin. Video kaydın yok ise ban cezanın açılacağını düşünmüyorum.

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    sülayman mı banladı seni geçmiş olsun yukardaki arkadaşımın dediği gibi videon varsa kanıt atabilirsin itiraza tabi bide ikna edilmesi var adminleri

alikvp bunu beğendi.
  4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    şu forumda yıllardır ilk kez bir ban'ın gerçekten haksız olabilme ihtimalini görmek bile güzel. İnşallah kanıtlarsın gerçekten haksız bandır da her gün açıp bu konuya bakarım.

ahmet91 ve Extreme bunu beğendi.
  5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yüzde yüz haksız ban bu ne şimdi bunny hopping hilesimiymiş hey Allahım. İki dakika açıp promods haritasında gezse yol kenarlarının %40 ının bu şekilde bug dolu olduğunu bilirlerde adminler oyun oynayacak zamanı olmayan tayfadan insan tabi soruyor "madem oynayacak vaktin yok neylemeye admin oldun sen". Şu ibretlik videoyu birkaç gün yukarıda tutunda herkes izlesin TMP nin seviyeyi anlayalım artık.

EmreG bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yolda şeridi kaçırıp sağda taşa falan çarpıp takla atıyorsun, sonra da uçmalar falan.

Banı bu zıplamaya istinaden mi atmış?

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  7. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Promods da hile kullanma riskini kimse göze almaz bence. Önce bunu düşünebilmeleri gerekiyor. Bende yolun tam ortasında bir duvara çarpmıştım aslında. Ama sen sadece çarpmış olsan, havaya uçmasan, devrildiğinde olduğun yerden doğrulmamış olsan sorun yoktu.
    Hile demelerinin sebebi muhtemelen bi ara mp da bulunan g_truck_stability kodu. Devrilince bunu yazarak düzelebiliyordun ama millet bunu uluorta yerde kullanarak ban yediği için kaldırıldı. Şimdide senin bu kodun bi tür hilesini kullandığını düşünerek banladılar.

TRMert77 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    promods heryeri bug dolu bi harita aynen ama o serverın adminleride mal herhalde adam resmen oyun oynamış gibi davranıyor işte bu yüzden ne single promods oynarım nede multiye promodsa girerim

TRMert77 bunu beğendi.
  9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ne yazıkki bende bundan dolayı kalıcı bir şekilde ban yedim o ban atana hakkımı helal etmiyorum Allah bildiği gibi yapsın diyorum bu kadar basit sizsiz olun promods mp de dikkatlicene oynayın yetkililer bir eğitim almamışlar oynamayı bilmiyorlar saçma sapan nedenlerden ban atıyorlar nedense işte Truckersmp adaleti çok iyi resmen! bravo diyorum!

TRMert77 bunu beğendi.
  10. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    suleyman in adresini buldum zaten gidecem dovecem bizim burda 4 kisi daha var perma ban yiyen dayak yesinde bir daha oyuna giremicek..

Ozan Ceylan ve EmreG bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.