1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu videoya 20 gün çok değilmi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve saltukhancer tarafından 15 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adam insiyatifli değilmiş biraz sinirlenip yoluna devam edebilirdi ama tabikide ban sebebi 20 gün bi tatil yapın hocam iyi gelecektir.

Leno'X, saltukhancer ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    "Let the begin Linç" diyerek agresif giriş yapıyorum. Hadi ban yedin gelmiş bir de 20 gün çok değil mi? diye başlık açıyorsun. Sollama yapılmayacak yerde sollama yapamazsın bu kadar basit. Arkadaşlar diğer aracın gaza bastığından dem vurmuş ama kazın ayağı öyle değil. Eğer yerdeki çizgilere kesik olsaydı ve sen sollamaya çıktığında , sollamak istediğin araç gaza basıp senin kaza yapmana sebep olsaydı ve sen bunu video ile raporlasaydın o ceza alırdı. Bu videoda baştan sona sen hatalısın. Farkındaysan ceza süresini konuşmuyorum bile. Umarım kurallara uymanız gerektiğini anlarsınız. Ayrıca isimlerimizin başında yazan "REC" yazısının ne olduğunu da en kısa sürede öğrenirsiniz umarım. Size CSgo da başarılar.

Doctor Pikachu, Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. M A T İ Z

M A T İ Z
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

30
    63
    47
    120
    Mercedes
    Bırakın Şu Kayıt işlerini :) Haklıyken Haksız Duruma Düşüyorsunuz Bile Bile Lades Olmaya Luzum Yok.

4. saltukhancer

saltukhancer

119
    153
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cs go oynamıyorum. Neyse evet hatalı olduğumu fark ettim ama adam gazı kestiği için arkadan hızlı geldim fren yapamadım. Ben çarpmayım diye şerid değiştirdiğimde karşıdan biri geldi ve bu olaylar oldu.

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kazın ayağı tamda öyle hocam; kurallara uymayarak biri sizi solladı diye illa banlatmak için gazı köklerseniz ban yersiniz sakın yanılıp burası düz çizgi, adam sollayamaz, zaten kural dışı davranıyor diye düşünüp ben istediğimi yaparım demeyin bir admin görmezden gelir diğeri basar banı geçer itiraz etseniz de açtıramazsınız.

Burada çoğu kişinin atladığı nokta şu. Şu geçemesin hele kaza yapsın diye basan kişi karşıdan gelen diğer oyuncuyu bilerek ve isteyerek tehlikeye atmakta, bu videonun sahibi arkadaşta tehlikeli sürüş yapmakta sollayanın kusurlu olması bu gerçeği değiştirmiyor. Konu sahibi sağdaki aracı biçmek yerine karşıdakine çarpsaydı video sahibi arkadaş karşıdan gelene kaza yaptırmış olacaktı ne için birini banlatmak için peki hakkı var mı?

Tavsiyem;

* Kusurluda olsa sollayanı sıkıştırmayın bariyer yoksa emniyete ve sağa olabildiğince yanaşın ve yavaşlayın. Bırakın geçsin size veya bir başkasına çarpmasa da raporlayın banı zaten yiyecektir.
    * Kitlenmiş trafikte çakallık yapıp soldan sağdan kaptıranı geçmesin diye bloklamayın bırakın geçsin durduk yere bloktan ban yersiniz.
    * Yolu bloklamış birini taciz eder gibi iteklemeyin chat i ve telsizi aynı cümlelerle meşgul etmeyin. Bu başka oyuncuların rahatsız olmasına sebep olur.
    * Birini alenen kışkırtmayın siz zarar görürsünüz. Sinirlendiğiniz durumlarda benim gibi telsiz açmadan ve yazmadan içinizden veya dışınızdan sövebilirsiniz.

Son olarak bu mesajı okuyan tüm sevgili forumdaşlarıma söylüyorum; biri kusurlu hareket ediyor diye kayıt açıp yem atmayın olta size saplanır çıkaramazsınız.

6. saltukhancer

saltukhancer

119
    153
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    İtirazıma ne kadar sürede geri dönerler?

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten orada şunu diyorlar; normal hayatta durum ne? Örneğin yolunuzda gidiyorsunuz, biri sollamaya çıktı. Karşıdan da araç geliyor. Sollamayı bitirmeden çarpışma ihtimallerini yüksek gördünüz. Ne yapıyorsunuz? Gaz kesip araca yol veriyorsunuz. Çünkü içinde insan var. İşte, oyunda da bunu uyguluyor adamlar.

Sinirlendiğim adama hakaret etmiyorum, "bir dahaki sefere içimden geçmezsen memnun olurum" gibi şeyler yazıyorum. Hakarete başlayıp düzelttiğim çok oldu ama. Şimdi pek takmıyorum, yük hasar almadıysa (mükemmel teslimat bozulmadıysa) rapor bile açmayı bıraktım.

8. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Şu forumda ban hakkında konu açan 1 kişinin haklı olduğunu görmedim ama konu içeriğinde kendini haklı gösteriyorlar. Sollamaya çıkan sensin bana kalsa 20 gün değil 1 ay banlardım. Oyunun kurallarına uymayacaksanız lütfen arcade serverında oynayın. Cidden oyun zevkimizi baltalıyorsunuz. Emniyet şeridine yakın hızı 80'e kitlemiş gidiyorum öyle geliyorlar ki bir elim hızlı kayıtta, diken üstünde oynuyorum resmen, ve korktuğum başıma da geliyor çarpan çarpana.

Doctor Pikachu, gazomaniac ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.