1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bu sınav beni hayattan soğuttu.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kalpar tarafından 17 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba,malum Milli Eğitim bakanımız LGS adlı bir sınav sistemi geçirdi tüm öğrencilere.Bende sene başında düzenli çalışmadım.Şimdide yalpalayıp duruyorum.Nefes alacak vaktim yok ya.Pazartesi geliyorum eve.1 saat durup hop dershaneye gidiyorum.Sonra eve gelince saat 6 oluyor.Saat 10'da yatayım,uyku düzeni yapayım kendime diyorum ama ödevdi şuydu buydu yetişmiyor zaten.2 haftadır deneme oluyoruz.Toplam 3 deneme olduk.

1-Optikte kötüydü.Eve gelince baya bir indirdim yanlışları.Çoğu yanlış okumaydı.
    2-Analiz yayınları,Türkiye geneli.Abi bu kadar zor yapmayın ya.Zaten zamanım yetmedi.Fenden dikkat dağınıklığı yüzünden 3 yanlış yaptım herkes full çekerken.Ve toplam 10 boş 16 yanlış var.
    3-Daha bugün olduk sınavın matematiği bana çok zor geldi.Ondada 10 boş var.Kaç yanlış çıkar matematikten Allah bilir.Yahu gerçekten yapamıyorum ya.Epi topu fenden 4 konu var.Ve ben yanlış yapıyorum.Matematikten yanlış yapıyorum ya.Bende mi sıkıntı var ? Ben mi gerizekalıyım abi ya ? Gerçekten çok kötü bir durumdayım.Nefes alamıyorum.İlk başta düzene sokmadığım için şimdi sıkıntı çekiyorum.

Denemelerden neden bu kadar yanlışım çıkıyor ? En iyi olduğum konuda bile kitlendim ya.Soruyu defalarca okuyorum ama anlamıyorum.Ne yapacam bende bilmiyorum gerçi de.Bende size açılayım dedim.

2. ben de 8 e getim 1 aya çalışmaya başlıyacağım ve dertlerimiz aynı ama eğer özel okula gidipde bunları yazıyosan cidden üzülürüm

3. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @efkarligamer Yok özel okul değil.Acaba 2. dönemde düzeltebilir miyim diye düşünüyorum.

4. ben de 1 aya başlıyıcam düzeltirsin rahat yeter sana 1 dönem senin hedeflerin ne ?

5. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kendini çok fazla kasıyorsun, yapma. Çok yanlışı sadece sen yapmıyorsun, herkes yapıyor. Sınavda da böyle olacak.
    Soruları defalarca okuyup anlayamaman da
    paniklemenden ve kaygıdan ötürü oluyordur. Rahat ol soruları çözerken.

Son düzenleme: 17 Kasım 2018
    purppLz ve UBerk bunu beğendi.
  6. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @efkarligamer herhangi bir fen lisesi.Diyarbakır Cumhuriyet Fen Lisesi asıl hedefim.

7. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @YusufE ama yani ailemin yüzüne bakamıyorum.O kadar para veriyorlar benim için.3 yıldır dershaneye gidiyorum.Ve bu yıl tökezledim adeta.

efkarligamer bunu beğendi.
  8. .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Kasım 2018
  9. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İşte kaygı yaratıyor bu sende. Herkes tökezliyor 8. sınıfta artık.

efkarligamer bunu beğendi.
  10. inş yapabilirsin ama yaparken çevrendeki özel okullarında sınavına katıl belki tam o gün karnın vs ağrır yedek planın olsun kendine güven baba parasına değil