1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu rapor neden reddedilir ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Amirim4530 tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mansursir

mansursir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim amacım madem herkesi kontrol edemiyorlar anında raporlama sistemini geliştirsinler. raporlar on dakika sonra yok olmasın. böyle dediğimde de elimizdeki imkanlar bu scs bize bakmıyor oluyor. tamam o zaman ben adminlerin görmediği yerde oyunda milletin içinden geçeyim o zaman şanslıysam admin görmez ban yemem? nereden tutarsan elinde kalır bu muhabbetin. ben banlıyım suan ama benim yaptıgımın bin katına maruz kaldım ve cogunun kikclendiğine şahit oldum. bunu söyleyince coğu eyyamcı da cıkıp ağlama diyor :)

2. VitaminB

VitaminB

14
    82
    29
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kuralların daha sıkı olması lazım

3. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1 ton dorse.

4. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk videodaki sarı arkadaşın hatalı sollama yaptığı malum ama videonun başı yok. Direk çartığı yeri koymuşsun. Belki birisi onu sıkıştırdı da oraya çıktı? Ama dorsesiz arkadaş hakkında bir şey diyemeyeceğim

5. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu adam speed hack ise ben hiçbir şey bilmiyorum.. Aklımdan bile geçmedi speedhack olarak rapor attığın. Sadece tehlikeli sürüşten rapor atmışsındır diye düşündüm ama buna speedhack diyorsan bir göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim. Adam zaten laglı videonun başında frene dokunduğu anda nasıl donduğunu görebiliyoruz, bir türlü geçmeye çalışıyor ama soldan trafik aktığı için geçemiyor. Bu adam speedhack olsa o kadar beklemez orada basar geçer. Speedhack de kontrolünü kaybeder ve sollama yaparken savrulurdu ama gayet iyi giriyor kendi şeridine.
    Speedhack nedir biliyor musun? Alttaki videoyu izle, işte tam olarak budur..

6. mansursir

mansursir
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu arada videoyu yeniden izledim de a
    tamam

7. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Report sebebin sağdan sollama olsa hadi neyse diyicimde, kes dediği için reportladım diyorsun. Şahsen admin olsam bende banlamazdım. Söylediğin kelimede küfür vs. anlam içeren bir şey görmüyorum ben

8. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bende raporu küfür/hakaret diye göndermedim zaten,attığım videoda ki uygunsuz sollamadan dolayı gönderdim.kişiyi uyardığımda ters cevap vermeseydi raporu göndermeyecektim.Saygısızlık yaptığı için bende onun yaptığı uygunsuz sollamayı raporladım.Sen farklı anlamışsın.

9. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    MAC Adresininde Değiştirme Yolu Var Bunlar Çözüm Değil Maalesef.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.