1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu bir yaptırım olayı mıdır?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve AYARCI01 tarafından 25 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Video kaydı alıyorsanız siz sollamaya çıktığınızda adam inatla gaza asılıp bilerek yol vermiyor ise videonuzu yükleyip itiraz edebilirsiniz.İtiraz da admin reddeder ise feedback atmayı deneyebilirsiniz.2-3 ay önce sollamaya çıktığımda bilerek gaza asılıp yol vermek istemeyen kişiden ban yemiştim ve kendi kanıtımı yükleyip bilerek gaza bastığını kanıtlayarak banımı kaldırtmıştım..

2. mhrhan

mhrhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

220
    123
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam haklı banda ben şu her olayda rec,report yazan tiplere çok sinir oluyorum ya.Adama dokunsak chate REC REC REC diye yazıyor al pinfosunu geç arkadaş bizene kayıt almandan? Bunların ağzına vuracaksın lahmacun küreğiyle akıllanacaklar.

3. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
  4. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hızı 0.25 ve kaliteyi 720p yaparak sadece navigasyona bakarak izledim. Videonun başında aracın arkasında gözüküyor ve viraja gelirken sollamaya çıkıyorsun gibi gözüküyor. Tabi ki navigasyondan belli olmaz böyle şeyler daha öncesinde de sollamaya çıkmış olabilirsin ama adamın arkasındasın, viraja gelirken araya girmen lazımdı. Eğer tabi dediğin gibiyse yol vermemek için gaza basıyorsa (bu tür olay ile karşı karşıya kaldım ve kanıt ile itiraz ettiğimde banım kaldırıldı, BURADAN ulaşabilirsin) kanıt eklemek zorundasın yoksa açılmaz diye düşünüyorum. Yine de geçmiş olsun.

5. aNxious

aNxious
    Plaka

26
    102
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeşim geçmiş olsun bende zamanında 1 günlügüne yemiştim öyle sollarken adam sana yol vermemiş sanki babasının yolu.. bide solladıgın adam sanki nfs oynuyor gazladıkça gazlamış..

6. AYARCI01

AYARCI01
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    18
    4
    30
    Scania
    Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için. Bundan sonra mutlaka kayıt alarak oyun oynuyorum başka türlü olmuyor çünkü.

7. Babylone

Babylone
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

17
    6
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yoldaki devamlı giden kesiksiz yol çizgilerine bakılırsa sollama yasağı olduğu anlaşılıyor. Ama yine de sizin çektiğiniz bir video kaydı varsa burada önemli. Çünkü siz sollamaya çıktığınız zaman solladığınız oyuncu size zorluk çıkarmış olabilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.