1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu bir yaptırım olayı mıdır?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve AYARCI01 tarafından 25 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AYARCI01

AYARCI01
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    18
    4
    30
    Scania
    https://www.youtube.com/watch?v=zjCAlqpddb8&feature=youtu.be

Arkadaşlar bu videoda ben önümde çok yavaş giden bir aracı sollamaya çalışıyordum. Ben sollamaya kalktığında adamda hızlandı haliyle kaçamadım karşıdan da bir adam geldi doğal olarak kaza yaptık. Kazanın ardından ben karşıdakinden özür diledim kasıtlı olarak yaptığım birşey değildi. Ve ben bu yüzden 3 ay ban yedim. Bundan önce hatırlıyorsanız calais yolunu kapatan bir kişiyi raporlamıştım ve yeterli kanıt olmadığını söyleyip reddettiler. TruckersMP'de bazı yöneticilerle biraz tartıştım hakkımı aradım diye en ufak şeyde ban vermişler. Bu yaptırımdan başka birşey değildir. Varsa adaleti bilen bir yetkili lütfen bu durumu bana açıklasın. Daha önce benim aileme küfür eden adamı raporladığımda ban değil kick sebebi diyen yöneticiler benim şu kazama 3 ay ban veriyor. Acaba oyun ailevi değerlerden daha mı önemli?

2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sollamaya geçtiğin kısıma ait video varsa elinde itiraz edebilirsin yoksa unut gitsin :)

DİPNOT:Videoda normal bir şekilde çarptığın gözüküyor yorumum videoya göredir

3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam bildiğin gel kafa at demiş :D

Meteoffical bunu beğendi.
  4. Scoop

Scoop
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    virajlarda sollamak ? adminler haksız ban vermiş :(

Son düzenleme: 25 Eylül 2018
  5. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan

1.325
    7.769
    255
    Sollamaya nerede çıktın bilmiyorum ama videoda hem viraj dönerken hem de tek şeritte solluyorsun üstüne karşıdakine çarpıyorsun bu yeterince ban atılabilecek bir konu zaten ancak sen daha önce yol boşken sollamaya çıktıysan eğer elinde video varsa at yoksa geçmiş olsun.
    Not: Bu sollama vakalarında sağındaki adam geçmene izin vermiyorsa adamın biraz önündeysen önüne kırabilirsin sıkıyorsa raporlasın eğer yeni adminlerden değilse Zaten o ban yer

UBerk bunu beğendi.
  6. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bahsettiğin gibi yaptırım amaçlı birşey olduğunu düşünmüyorum. Büyük ihtimalle ban geçmişinden dolayı 3 ay ban yemişsindir. Sollanmaması gereken pozisyonda sollama yapıyorsun burada hem virajdasın hem de haritanı kontrol etmemişsin. Geçmiş olsun.

MertOguz bunu beğendi.
  7. ArtunBoran

ArtunBoran
    Plaka

25
    48
    4
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bencede her türlü adaletsizlik yani adamların bakması lazım sen alttan özür dilemişsin

8. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek şeritte solladığın ve virajı gördüğün için itiraz ettiğin taktirde onaylanmıyacaktır.

Geçmiş Olsun.

9. AYARCI01

AYARCI01
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    18
    4
    30
    Scania
    Ben bu insanları anlamıyorum. Bennim anneme küfür eden adamı raporluyorum ve bana ban ağır gelir kick atılması lazım diyor. Ben istemeyerek bir kaza yapıyorum üzerine özür diliyorum ve ardından ban yiyorum. Adminlerinin hatasını yüzlerine vurduğum için böyle birşey yapıyorlar. Çok saçma çok. Anneye küfür kick sebebi ama kaza yapmak ban sebebi. Başta dediğim gibi ailevi değerler oyundan çokta önemli değilmiş.

10. MbrsscTR

MbrsscTR
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Küfür etmek her türlü ban sebebidir, eğer durum bahsettiğin gibiyse admin hakkında feedback oluşturabilirsin. Konuya gelecek olursak eğer kanıtın yoksa banının açılma ihtimali olduğunu sanmıyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.