1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu banlar çok saçma.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve OmrApack tarafından 19 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OmrApack

OmrApack
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

29
    5
    1
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Selamın Aleyküm.

Dün gece 10 gibi banın açılmasını beklerken öğlen saatlerinde banımın uzatıldığını gördüm.
    Videoları izlediğim de açıkçası güldüm.

İlk video: https://plays.tv/video/5a03510d7e65153888/ Bu video yu izlerken lütfen video yu 8 inci saniye de durdurun aradan bir skoda çıkıyor bana çarpıyor ve orda bi kaza ablukası oluyor suçlu ben oluyorum.

İkinci video :https://plays.tv/video/5a04abf8cccc24cbaa/ Burda beni raporlayan türk arkadaşa tek bir kelime demiyorum düz çizgide sollamış olabilirim ancak karşıdan hiç kimse gelmiyordu ve sollarken zaten onu geçtiğim sırada karşıda gelenler başladı korna ile uyarıp yol vermesini istedim ancak o gaza basmaya ve beni banlatmaya uğraşmış onada burdan teşekkür ederim.

Ban itirazında bulundum sizce bu banlar kalkar mı kalkmaz mı ?
    Şunu da eklemek istiyorum dün öğlen 3 sıralarında ban itirazında bulunmuşum ve halen admin geri dönüş yapmamış bu normal midir ?

2. EmirhanUlas

EmirhanUlas

342
    209
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    İlk banı anlamadım pek fakat 2.cisi kesinlikle haksız hem yol vermiyor hem de rapor yolluyor. Bunları ingilizce olarak itirazda belirttiysen kaldıracağına inanıyorum.

3. OmrApack

OmrApack

29
    5
    1
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İtirazda bulundum ama dönüş yok nerdeyse 24 saat olacak.

4. AliKurtulus

AliKurtulus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.251
    1.775
    250
    @OmrApack 1. videoda suçlusun sollanmicak yerde sollamaya çıkıp birbirinize vurmuşsunuz. 2. banda ise sollarken zorlanıyorsunuz ve adama yol vermedi diye yazıyorsunuz bence 2 videodada sen suçlusun.

5. EmirhanUlas

EmirhanUlas

342
    209
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Genellikle birçok admin attığı banı doğru kabullendikleri için itiraza bakmıyor [Kendi Düşüncem] Mecburen bekleyeceksin yapacak birşey yok.

6. OmrApack

OmrApack

29
    5
    1
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sollanmayack yer ama kimseye vurmadan geçmiştim sollama bitikten sonra aradan bir skoda çıkıyor 8. saniye de daha net gözüküyor dağıtıyor ortalığı ve adam pinfo alırken skoda scania önünde yan duruyor

7. C1ROX

C1ROX
    Plaka

23
    4
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    İlk Banı Haklı Buldum 2. Banı Feedbackla Açtırabilirsin

8. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    2. banda yol vermesi gerekmiyor çünkü adam 120 ile gidiyor

1. videodan bişey anlamadım ama 2. video da ban biraz ağır olmuş gibi. sonuçta solluyosun, bi temas olmuyor
    2. videodaki arkadaş daha tırı şeridinde tutamıyorken başkalarını böyle hafif sebeplerden reportluyor ya..

9. LorenitaLGSTCS

LorenitaLGSTCS
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    388
    52
    70
    TruckersMP Profili
    2. videoda raporlayan kişinin hızı 119 civarında olduğu için yol verme zorunluluğu yok

10. Mr UsLu

Mr UsLu
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. Videoda suçsuz olsanız bile küfür etmişssiniz ondan dolayı çarpmadan dolayı olmasa bile küfürden ban yiyebilirsiniz.
    2. Videoda ben banlık bi durum görmüyorum genelde reckless driving diyorlar ama bana saçma geliyor çünkü kimseye zarar vermeden kıl payı
    kurtarıyorsun ve videoyu çeken arkada insanlık namına kaza yapmasın diye frene hafifce dokunabilir ölmez yani.
    3. Olarak ta truckersmp profilinize baktığımda https://youtu.be/guLyF0c_UuM?t=2m20s bu videoda ki de haklı bir ban.:)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.