1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü bu ban haklı bi banmı hemde 1 ay

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hakan271905 tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Wonka

Wonka
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

16
    6
    60
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu hatalı sollamanızı o kadar normalleştirmeye çalışmızsınız ki, 1 ay banı hatalı olarak görüyorsunuz.. Herkesin bir şekilde hatalı sollama yaptığını ama kimsenin banlanmadığının düşüncesiyle banınızın hatalı olduğu kanısına varmanız konusuna değinmek bile istemiyorum.. Ben de her gün sizin gibi çok fazla kişi görüyorum, trafik zevkini yaşamak için skoda'sını alıp Calais - Duisburg yoluna gelip ama ne hikmetse en ufak trafikte hooop otların içine dalıp oradan hızla giden ve sonra kontrolsüz bir şekilde yola tekrar giren-girmeye çalışan... Üstte de belirtildiği gibi;

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Aralık 2018
    serkant bunu beğendi.
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Senin görmen senin suçun, tabdan öğrenebilirsin. Bu arada haklı, tek akıllı sen değilsin yani. Diğer insanlar sollama bilmiyor mu?

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yolda düz çizgi var, bu da sollama yapılamaz demek normalde. D-C arası sollama yol boşsa görmezden geliniyor, ancak böyle kalabalık durumlarda yasak. Öteki adamlar da sollamaya çıkabilir ama adam şeridinde gidiyor. Yukarıda cevap vermişler zaten.

Büyük miktarda trafiği olan yer dediği #EU2 sunucusunda Duisburg - Calais yoludur en tepede. Burası isterse 10 kişi olsun, 25 kişi kabul edilir diyor. Onun dışında 25+ varsa da o kural geçerli diyor.

4. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    O Kadar Bekleyen Var Orada Sen Akıllısın Onlar Gerizekalı Dimi :)

5. ben olsam itraz ederdim

6. hakan271905

hakan271905

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    itiraz ettim bi işe yaramadı forumdakilerde sırf biri ban yediği için kendilerince artis artis cevap vermişş yazdığım yazıyı tam okumadan belli zaten ben önümde o kadar kalabalık gözükmediğini söylüyorum adam bana 50 kişi var yok herkes gerzekalı bi sen akılısın diye cevap yazıyo diyeride ben olsam perma atardım demiş bi akılıda bunlar zaten

EmreG ve TRMert77 bunu beğendi.
  7. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    ban sebebi, öğrenmişsindir.

8. hakan271905

hakan271905

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    kardeşim sebebini ve videosunu yazıda paylaştım ya zaten ☺

oyuuna başlayalım çok uzun zaman olmadı kendi hatamı ört bas etmek gibi bi durumum yok oyunda o kadar yanlış şeyler gördüğüm için kendi yaptığımın hata olmadığını düşünüyorum zaten ki zaten yazıdada belirtmişim önümde o kadar insan gözükmüyordu diye

9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yaşamış olduğunuz durum, TruckersMP platformuna kayıt olurken ve sunucularına bağlanırken okuyup kabul ettiğiniz kurallarda belirtiliyor. Yoğun bölgelerde sollama yapmanız tehlikeli ve yasak.
    Ekranınızda kimseyi göremiyor olmanız, sizin sistem özelliklerinizden kaynaklanıyor. Ekranınızda gözükmese bile, araç içerisindeki navigasyonda ve TAB ekranında etrafınızda kaç kullanıcının olduğunu görebilirsiniz.

serkant bunu beğendi.
  10. ReaDY2DiE36

ReaDY2DiE36
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    8
    2
    15
    1 ay değilde 1 hafta atılmalıydı.Bendede Haksızlık Yapıldı Aynısını yaptım 3 ay ban attı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.