1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Bizden ne istiyorsunuz?!

Konusu 'Duyurular / Forum Kullanımı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Karavul

Karavul
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    21
    12
    15
    Hız sınırını 150km yapın :D

anarchistgame ve Mathiscrafter bunu beğendi.
  2. PoyraZTR

PoyraZTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    281
    98
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir şey yapılamaz diye düşünüyorum, çünkü ETS2 MP ilk çıktığı zamanlar çok eğlenceli oluyordu çünkü ilk heyecan o zamanlar sanal oyun grupları çok aktifti sürekli bir etkinlik oluyordu konvoy oluyordu ama şuan takip ediyorum sanal oyun gruplarını eskisi kadar aktif değiller en önemlisi onlar bence, yani insanlar bir nevi hevesini de aldı kimisi de oynamak istiyor fakat bilgisayarı kaldırmıyor.

Şu da var, önceden 2 server vardı birisinde hız sınırı vardı diğerinde yoktu normal oyununu oynamak isteyen adam hız sınırlı servere giriyor teslimatını yapıyor herneyse, ama diğeri arkadaşları ile girip trol yapmak istiyor ama hız sınırı var geçemiyor ne bileyim kimisinin tırı hızlı oluyordu kimisinin yükü ağır oluyordu arkadaşları ile giriyor takılıyor yolda çarpışıyor felan eğleniyordu eğleniyorduk biz şahsen öyle yapıyorduk şuanda ise oyun gerçekten çok ciddileşmeye başladı servere giriyorsun 110 u geçemiyorsun git git yolda bitmiyor.

Son düzenleme: 18 Ekim 2019
  3. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herşey yenilensin yeni logo ve yeni arayüz ve daha fazla şeyler istiyoruz bomba bir yenilik istiyoruz

4. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    Forumu siyaha boyayın siyahaaaa ha bidee şey yönetim beylerden şey istiyoruz ayda bir toplanan paralar ile bir çekiliş düzenleyelim. Her hafta sonu bir resmi konvoy oluşturalım. "Periyodik bir şekilde :)"

5. RundownTiger53

RundownTiger53

24
    83
    31
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Her ay cekilis guzle olur bak

6. endum55

endum55
    Plaka

26
    169
    69
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Genel olarak sorun göremiyorum forumla alakalı. Durgunlun TMP'den ötürü. 2015'te aldım oyunu MP için, ondan öncesinde crackli SP oynuyordum. Eskiden net daha keyifliydi şimdi eski tadı yok. Böyle olunca da insanlar oyuna girmez, foruma uğramaz oldu. Yönetimdeki arkadaşların kendilerini sorumlu hissetmesine gerek yok yani bu durgunluk için, sizin probleminiz değil neticede.

Ama bi dark mode'u kesinlikle isterim tabi. .d

Edit: Teknik konular icin ayrı bir bölüm de açılabilir aslında. Hepimiz az biraz anlıyoruz bu konulardan, PC'de yaşadığımız sorunlar için de birbirimize yardım edebileceğimiz bir altbaşlık olsa güzel olur bence

7. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP'nin Türk kolunda oyuncu kayıpları olduğu için doğal olarak aktif üye sayısı azaldı(Bunun nedeni hız sınırının 150'den 110'a indirilmesi, kabul edelim çoğumuz tehlikeli hareketler yapıyoruz). Buna ben de dahilim. Ben sadece aklıma estikçe giriyorum buraya. Geriye kalan aktif üyelerin bazıları küstahça ve resmen çocukça davranıyor. (isim verip olay çıkarmak istemiyorum, bu isimleri sadece buradan edindiğim yakın arkadaşlarım biliyor) Cezalar kesinlikle arttırılmalı. Infinite Truckers(çıkacağına kimse inanmıyor ama olsun, yine de yazayım) ya da HGVMP çıkana kadar bence böyle kalır bu forum.

Mathiscrafter bunu beğendi.
  8. Batu17

Batu17
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Millet bu oyundan soğudu artık.Yeniliklerin gelmesi lazım.Harita dlc'si bayrak dlc'si boya dlc'si gibi basit basit şeyler milleti baydı.Kapı,camların açılması perdelerin hareketli olması,Tuşların hepsinin işlevsel olması,Araçtan inip gezebilme gibi özelliklerin gelmesi şart.Ve Ets 2 nin araç sesleri çok kötü.Durum böyle olunca oyuncu azalması normal.Scs'de farkında.Onun için promods MP'ye geliyor.Bu sayede millet mecbur kalacak harita dlc si almaya.Ama buda etkili olmayacak.Yeni oyun çıkarmaları şart.Herkez otobüs bekliyor.

Mathiscrafter bunu beğendi.
  9. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben forumdan çok memnunum. Ne zaman oyun içerisinde bir problem yaşadıysam hep yardımcı oldular kısa zaman zarfında. Sorun ETS Oyununu yapan firmada ya da DLC yapanlarda. O kadar sınırlı ki yapılacak şeyler. Saçma salak vizyonsuz hal ve hareketler. Atıyorum çekiciler güncel değil hiç. Yani modifikasyon adına yapılacak şeyler sınırlı bu da insanı oyundan uzaklaştırıyor.

xuey-s bunu beğendi.
  10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Düşük pingli, yüksek hızlı ve düşük fiyatlı iss. :(

Şaka bir yana, oyuna ilgim azaldı. Çünkü günlük hayat, oyunda aldığım ping kickleri, yeni sürüm dolayısıyla girememe ve bu yüzden o an oyunu sp oynamak yerine başka oyuna geçmem, mp de olsa sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılıp oyunu tamamen silmek istememem nedeniyle oyunu aralıklı oynamam gibi çeşitli sebeplerle oyuna girmiyorum. Foruma da girsem de sorulan bazı sorulara cevabım olmaması, cevabım olacak haksız ban konularının azalması, insanların da günlük hayatları dolayısıyla girip pek paylaşımda bulunmaması sebebiyle foruma da uzak kalıyorum. Arada yine girmeye çalışıyorum gerçi.

Yapabileceğiniz şey şu: Forumu wotmp modeli yerine DH gibi bir sürü alt tabanlı foruma çevirebilirsiniz. Fakat bu tarz forumların çok olması nedeniyle aktiflik artar mı, zor. Genel tabanlı sitelerde insanlar bilgi paylaşıyor ama saçmalayanlar da bol.

Kısaca, site yönetiminin yapacağı pek bir şey yok aslında. TruckersMp forumu yerine Wotmp forum olsaydı ve İngilizce yardım da buradan yapılsaydı aslında oldukça fazla aktivite olurdu. Bu da mümkün olmadığından, yapılacak tek şey üyelerin aktivitesinin artmasını beklemek. :)

Oguzmedia ve hoca33 2 bunu beğendi.