1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Bizden ne istiyorsunuz?!

Konusu 'Duyurular / Forum Kullanımı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    kesinlikle katılıyorum bide foruma giris yapılamıyor sorununu cozebilirseniz daha iyi olur

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    şu sıralar sıkıntı olmasada..
    Evet en büyük sorun o unuttuk onu bak :).

UlasCaNN, hoca33 2 ve EmreG bunu beğendi.
  3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Somut bir örnek vermeden bazen rahatsızlık duyduğum ve insanları forumdan uzaklaştırabileceğini düşündüğüm bir konudan bahsetmek istiyorum. Türkiye'de makam ve ünvan sahipleri hep kendilerini toplumdan üstün, ayrıcalıklı gibi görüyor. Bu olay gelişmiş ülkelerde neredeyse yokken gelişmemiş ülkelere doğru gidildikçe bu davranış parabolik bir eğri gibi yükseliş gösteriyor. Bir vatandaşın olduğu yere vali, kaymakam, savcı vs. girdiğinde başımızı eğip ellerimizi öne bağlıyoruz ve giren sanki ulu bir kişilikmiş gibi kendimizi küçümsüyoruz halbuki bu saydığım makamdaki insanlar da ülkeye vatandaşa hizmet ediyor, çaycı da çöpçü de doktor da bu ülkeye hizmet ediyor ama herkesin görevi farklı.

Kendimi yeterince ifade ettiğimi düşünerek bu olayın forumla olan ilişkisine geliyorum. Sözüm meclisten dışarı ve kimseye karşı kin, nefret, kötü niyet beslemek gibi bir forum ortamı için gereksiz ve yersiz duyguları beslemiyorum fakat sorun şu ki foruma girdiğimde bazen sohbette bazen de konuların içinde bazı yönetim, özel üye vb. kişilerin normal üyelere karşı davranışlarından rahatsız oluyorum, ilk paragrafta bahsettiğim davranışlara şahit oluyorum ve karşılıklı saygının bazen azaldığını aynı şekilde adaletin karşılıklı işlemediğini hissediyorum. Bu olay da beni bazı zamanlar forumdan soğutuyor. Hepimiz bu forumun üyesiyiz, elbette bu forumu yöneten insanlar olacak, forumda kaliteyi sağlamak için o insanlar bazı kararlar alacak, uygulayacak fakat herkes saygıyı, adaleti ve vicdanlı davranılmayı hakediyor. Sonuç olarak önceki cümlelerde bahsettiğim olaylar can sıkabiliyor ve insanların forumda aktifliğini azaltıyor olabilir. Bu mesajlardan ayrı olarak bir de somut istek/öneri olarak; artık bütün websitelerinde, sosyal medyada gizlilik ve kişisel haklar açısından standart haline gelmiş üyelik silme konusunun görüşülmesinde de sanırım fayda var.

Bu kadar uzun bir mesaj için kusura bakmayın fakat samimi olarak hissettiklerimi yazmaya çalıştım. Ayrıca böyle bir konu açıldığı için ve insanları dinlemek istediğiniz için de teşekkürler @Oguzmedia

4. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    bize güzel şeyler vermeenizii

5. Damacan

Damacan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence forumdan kaynaklı bir sorun yok. Sorun Tmp. Gerçekten forumun canlanmasını istiyorsak oyunun oynanabilir olması gerekiyor. Ben uzun zamandır ets2 girmediğim halde yine de forumu takip ediyorum.

6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Forumdaki aktiflik SCS, TMP'ye bağlı, yani forumda bir sıkıntı yok. Örneğin SCS her yeni tır çıkarttığında aktiflik yükseliyor. Tek bir küçük sıkıntı var o da bazen gereksiz konuların açılması. Bundan başka gördüğüm bir sorun yok, forum gayet iyi bence.

Razor3214, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    anarchistgame bunu beğendi.
  8. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben koyu temanın gelmesini istiyorum. Eğer varsa lütfen söyleyin...

RaiglacheL, Ege1903, endum55 ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  9. bilalartvinli

bilalartvinli
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    1
    0
    15
    yanlış anlamayın ama neden ban yedıgımı tam anlamış degılım kımseye temas yok başkalarının yolu kapatmasını bekledım olmadı ve yavaşça hareket ettim ve perma yedim böylesine saçma basit banlar atacaklarına ncz açanları banlasalar daha ıyı olacagını dusunuyorum öfkem size degıldır ama ben kımseyı trollemedım böylesine basit şeylerle uğraşıyorlar sonra oyunda ınsan kalmıyor insan kalmayınca forumdada insan olmaz usta teşekkür ederim kendi fikrim ets2 benim için artık bitmiştir(oyundaki ismim THY&Edition) .https://www.youtube.com/watch?v=zZChrry1rWU&feature=youtu.be

10. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazı Yetkililerin Keyfine göre iş yapmaması olabilir mesala.

EmreG ve xuey-s bunu beğendi.