1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü birini şikayet ettiğimde geri çevriliyor

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve HolyPunch tarafından 13 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HolyPunch

HolyPunch
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    14
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    beyler şimdi ben taba basıp adamı report ettim.bir süre sonra kırmızı bi şekilde bilmem ne isimli kullanıcıda problem göremedik falan diyor.ama adamlar bana yapınca direk banlanıyor.ve truckersmp dende attım report yine geri çevirdiler declined yazıyordu.

2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun içiden belli bi süre sonra adminler bakmadığı için siteden raporlaman için bi uyarı mesajı gönderiliyor :)
    Siteden raporlayıp declined aldıysan bi sorun yok demektir :)

DesertEagle26 bunu beğendi.
  3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merhaba @HolyPunch
    Oyun içerisinden rapor yaptığımızda eğer herhangi bir admin 10 dakika içerisinde rapora bakmazsa bize bir uyarı geliyor. @Yasin 53 'ün de dediği gibi o uyarıda da herhangi bir işlem yapılmadığını ve dilerseniz siteden rapor oluşturabileceğinizi yazıyor. Siteden raporlamak için de elinizde bir video kaydı olması gerekiyor.
    http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-oyuncu-raporlama.2641/

Ayrıca, madem oyundaki raporlara bakılmayacak neden böyle bir şey var diye merak edebilirsiniz. Maalesef ki adminler bazı saatler dışında oyuna giremiyorlar, girdiklerinde de bazılarının dışında oyundaki raporlara bakan olmuyor. Bu raporlama sistemi yeni gelmedi, eskiden de vardı. Fakat, eskiden birisini raporladığımızda bize uyarı gelmiyordu ve o raporun bakılıp bakılmadığını bilemiyorduk. Şimdi ise, bize uyarı geliyor fakat bu sefer de oyuncular bakılmadığı için sitem ediyor, çünkü raporun işleme alınmadığına dair bir uyarı geliyor.

Raporlama konusundaki merakları gidermeye çalıştım, merak ettiğiniz başka bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

hedera, Jinx, BeratALTIN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. BeratALTIN

BeratALTIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Böyle bir cevaba oda bile aydınlandı Çok teşekkürler :)

5. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Adminlerden birine sormuştum, o kayıtlar 5-10 dk duruyormuş. o süreç içerisinde kontrol edilmezse siliniyor. Silindiğinde de size mesaj olarak geri bildirim veriliyor.

6. HolyPunch

HolyPunch
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    14
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    hepinize çok teşekkürler öncelikle deagle abi sana teşekkürler

Konu Durumu: