1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel bir araba simülasyon oyunu hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kaan0664 tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    arkadaşlar konu biraz saçma gelebilir, ancak bundan 8 yıl önce youtube da dolaşırken öylesine bir araba simülasyon oyununa rastlamıştım, o zaman city car drıvıng birde bir oyun daha vardı oda araba simülasyon oyunuydu adını unuttum o zamanlar popülerdi ,onları izlerken bir simülasyon oyunu ile karşılaşmıştım araba simülasyonuydu ve grafikleri oldukca güzeldi, avatarınız vardı takım elbiseli ve sabah evden çıkıp mercedese binip kemerinizi bağlayıp şehirde gezebiliyodunuz, senaryosu olan trafiği olan bir sürü detayı olan bir simülasyon oyunuydu, videosunu izlemiştim ancak adını öğrenemeden o anda aksilik olmuştu net kapanmıştı, sonra bulamadım aradım taradım ama bulamadım kaç yıldır arıyorum o oyunu adını sanını ne bilen var ne internette çıkıyor anlayamadım gitti o kadar güzel kaliteli bir oyun nasıl popüler olmaz çözemedim bi bilen varmı ki diye merak ettim belki bilen vardır yardımcı olursanız sevinirim..

tdu2 yazan olabilir ama değildi tdu 2 den çok daha kaliteli bir oyundu çok gerçekci bir oyundu ama ne oldu bilmiyorum bulamıyorum :(

2. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    ayrıca drıver sanfrancıscoda değil

3. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    O tarz bir oyunda city var driving den baska oyun görmedim hiç o oyunda çok başarılıdır

4. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki araba simülasyonu olduğuna emin misiniz? Belki de animasyon falandır. Ya da başka bir açık dünya oyunudur. Çünkü hiç bir araba simülasyonunda evden çıkıpta arabaya binilebilen bir oyun görmedim. Google da aratırsanız zaten belli başlı oyunlar çıkıyor. En gerçekçi araba simülasyonlarına bakınca çok bir şey çıkmıyor. Driver:San Francisco (2011) var.

5. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    kesinlikle eminim efsane bir oyundu o oyunu bir daha ne gördüm ne duydum senelerdir arıyorum inşAllah bir gün karşıma çıkar veya bulurum

6. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    city car drıvıng o gördüğüm oyunun yanında hiç bişe kalır o derece güzel bir oyundu animasyon değildi oyundu, çok net hatırlıyorum ama bi türlü o izlediğim videoyu bulamadım.

7. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    3D Driving School Simulator olabilirmi zamanında çok oynayıp bi çok kez`de bitirmişliğim vardır..

8. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    maalesef oda değil :(

9. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vallahi bende merak ettim ne ola ki acaba

10. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    vallahi bende çok merak ediyorum inşAllah kısa zamanda bulurum ve buraya linkini atarım